Rumlarda 'Anka' ve 'Bayraktar' endişesi!

Ege ve Doğu Akdeniz’de görev yapan Türkiye'ye ait insansız hava araçları 'Anka' ve 'Bayraktar TB2’ler Rumlarda endişeye neden oldu.

Rumlarda 'Anka' ve 'Bayraktar' endişesi!

Rum Fileleftheros gazetesinin, 'Ege’den Kıbrıs’a ve Türkiye’ye kadar her şeyi tarıyorlar. Her hareketi kaydediyorlar ve hedefleri vurmaya hazırlar' başlığıyla verdiği habere göre; Türkiye, bölgede neler olup bittiğini kontrol altında tutuyor.

Türkiye'nin, Ege’den Kıbrıs’a ve Suriye’ye kadarki bütün bölgeyi taradığına dikkat çeken gazete, "Bu şekilde Ankara’daki siyasi ve askerî karar merkezlerine çok kıymetli veriler gönderiliyor" ifadelerine yer verdi.

'HER ŞEYİ KAYDETME OLANAĞINA SAHİP'

'Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs’ta olan hareketleri bilmek istiyor' diye devam eden gazete, Türkiye’nin, kendi çıkarlarını koruma maksatlı faaliyet gösterdiğini söylediği bu hava araçlarıyla 'özellikle askerî öneme sahip her şeyi kaydetme olanağına sahip olduğunu' vurguladı.

Kaynak: DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Bir zamanlar beceriksiz soyguncular banka hortumcusu yöneticilerin borç istedigi atina reis sayesinde yusuf yusuf
damat diye beğenmediğiniz adamlar Türkiyenin dünyaya meydan okumasına vesile oluyor. ne didin.
@aliyilmaz la olum bak hala mumbici alamadin,dogu firata giremedin,idlipte ruslar konvoyunu bombaladi, altay tankini cikaramadin 2 tane anca 200 km hiz yapan iha yaptin sanki uzaya cikmis gibi nara atiyon. onun da teknolojisini kore ve cin verdi. nara atma calis gercekten guclenince atarsin.
Şu yunana bak yahu yahu avrupanın patronu var karşınızda ne bekliyordunuz aslanın payı büyük olur.
ne yapcaktik siz at kosturun akdenizde biz izleyelim uyarmi size komsi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler