HABER

Russell Crowe, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan kahkahaya boğdu

Russell Crowe, Olga Kurylenko, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan Tv 8'de Acun Ilıcalı'ya konuk oldu. Russell Crowe sempatik tavırlarıyla izleyenlerin gönlünü kazandı. Cem Yılmaz ise yine güldürdü.

Russell Crowe, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan kahkahaya boğdu

The Water Diviner (Son Umut) filmi oyuncuları Russell Crowe, Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Olga Kurylenko, Tv 8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Son Umut Özel adlı programa konuk oldu. Avustralyalı ünlü oyuncu Russell Crowe, sempatik tavırlarıyla dikkat çekerken, Cem Yılmaz ise yapıtığı şakalarla yine izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Russell Crowe bir açıklamasında Yılmaz Erdoğan'ı ikna etmenin kolay olduğunu, ancak Cem Yılmaz'ı ikna etmekte oldukça zorlandığını söyledi.

CEM YILMAZ RUSSELL CROWE'U DÜRTÜKLEDİ

Russell Crowe'un Cem Yılmaz'ı ikna etmesini anlattığı sırada Cem Yılmaz'ın Russell Crowe'u dirseğiyle dürtmesi kahkahalar attırdı. Filmin çekimleri esnasında Avusturalya'da aynı odada kaldıkları iddiasına yanıt veren Cem Yılmaz, bunun doğru olmadığını, Yılmaz Erdoğan'la birlikte aynı odada değil, aynı evde kaldıklarını söyledi. Cem Yılmaz, aynı evde beraber kaldıkları süre içerisinde yemek işleriyle Yılmaz Erdoğan'ın ilgilendiğini, onun bir gurme olduğunu da sözlerine ekledi.

OLGA KURYLENKO'YU ODAYA KİLİTLEDİLER

Filmde, bir Türk kadınını canlandıran Olga Kurylenko ise oldukça ilginç bir itirafta bulundu. Kurylenko, çekimler esnasında, Türkçe replikleri iyice özümseyebilmesi, dil sorununu halledebilmesi için Russel Crowe tarafından Türkçe dil koçuyla birlikte bir odaya kilitlendiğini söyledi. Öte yandan, Kurylenko İstanbul için "dünyanın en güzel şehri" yorumunu yaptı.

"KIVANÇ TATLITUĞ BAŞARILI"

Bir seyircinin "Türkiye'de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'dan başka beğendiğiniz bir oyuncu var mı?" sorusu üzerine Russel Crowe, "adı neydi onun? Kıvanç, Kıvanç da başarılı" ifadelerini kullandı.

RUSSELL CROWE KİMDİR?

Russell Crowe 7 Nisan 1964 tarihinde Avustralya'nın Wellington kentinde dünyaya geldi. 1990'da 'Prisoners of the Sun' filmiyle oyunculuk kariyerine başlayan Russell Crowe, sayısız filmde başarıyla rol aldı. 2001 yılında Gladiator filmiyle en iyi oyuncu dalında Akademi Ödülü'nü kazanan Russell Crowe, yine 2001 yılı yapımı olan A Beautiful Mind filminde canlandırdığı John Nash rolü ile En İyi Erkek Oyuncu BAFTA Ödülü'nü aldı.

Russell Crowe ayrıca American Ganster, Noah, Master and Commander: The Far Side of the World, Cinderella Man, Les Misérables gibi filmlerde rol aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler