Rüya gerçek olmuyor: Ucuz iPhone X başka bahara kaldı

UBS analistleri Steven Milunovich ve Benjamin Wilson, iPhone X’in ve iPhone X Plus'ın merakla beklenen fiyatını paylaştı. Görünüşe göre ucuz bir iPhone X hiçbir zaman olmayacak.

Rüya gerçek olmuyor: Ucuz iPhone X başka bahara kaldı

Apple iPhone X'in fiyatı birçok kişi için pek ucuz bir fiyata sahip değil. 999 dolar fiyat etiketiyle ABD'de satışta bulunan iPhone X, hele ki bizim gibi ülkelerde çok pahalı. Apple fanları, ikinci nesil iPhone X'in daha ucuz bir iPhone X modeli olmasını umuyor. Ancak UBS analistleri Steven Milunovich ve Benjamin Wilson’a göre bu konuda ışıklar pek parlak değil.

APPLE UCUZ İPHONE X’TEN VAZGEÇTİ

Milunovich ve Wilson, Apple'ın iPhone X'ler için daha düşük değil aksine daha yüksek bir fiyat belirlediğini söyledi. iPhone X Plus'ın fiyat bilgisini de paylaşan analist ikili yeni iPhone'un 1.100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağını açıkladı. Apple'ın ucuz iPhone X deneyimi için iPhone SE 2'yi çıkartacağını belirten Milunovich ve Wilson’a göre iPhone SE 2'nin fiyatı 600-700 dolar bandında olacak.

ucuz iphone

İPHONE X’İ BIRAK İPHONE X PLUS'A BAK

iPhone X Plus'ın 1.100 dolarlık fiyatı oldukça yüksek. Dolar kurunun yükseldiği ülkemizde iPhone X Plus'ın fiyatı tahminen 7-8 bin TL arasında olacaktır. Apple'ın acilen yüksek fiyat politikasını bırakması gerek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler