Rüyada Arkadaş Görmek: Eski Arkadaş, Yakın Arkadaş

Rüyada arkadaş görmek genellikle iyi anlamlara yorulmaktadır.

Rüyada Arkadaş Görmek: Eski Arkadaş, Yakın Arkadaş

Rüyada arkadaş görmek genellikle iyi anlamlara yorulmaktadır. İş hayatında yeni girişimlere, pozisyon yükselmesine ve ilerlemeye delalet eden bu rüyanın doğru yorumlanabilmesi için beraberindeki sembollere ve arkadaşın nasıl biri olduğuna dikkat edilmesi gerekir.

Rüyada Eski Arkadaşını Görmek

 • Uzun zamandır hayali kurulan şeylere en kısa zamanda kavuşulacağına delalet eden bu rüya, yaşanılan sıkıntılı durumlarını sevilen bir yakın tarafından halledileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yaşadığı sıkıntılı durumu yakınına anlatmalı ve çözüme kavuşması için arkadaşıyla birlikte çare aramalıdır.

Rüyada İlkokul Arkadaşını Görmek

 • Rüya sahibinin uzun ömürlü dostlarının olduğunu, kişinin onlar tarafından gelen destek sayesinde kendini her alanda mutlu hissettiğini ve sıkıntılı durumları kolaylıkla atlatacağını gösterir.
 • Ayrıca rüya sahibinin eskiden sevdiği ve görmek istediği dostuyla ilgili haber alacağına işaret eden bu rüya, iş hayatında dahice fikirler üretileceğine de yorumlanır.
 • Kişinin bilgili ve iş konusunda tecrübeli kimselerden akıl alacağını gösteren bu rüya; başarılı iş hayatı için fikirlere açık olmaya ve grup çalışması yapmaya işaret eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşla Konuşmak

 • İş hayatıyla ilgili haberlere delalet eden bu rüya, zor günlerin ardından mutlu günlerin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi, ayağına gelen fırsatları iyi değerlendirmelidir. Çünkü bu rüya kazancın ve bereketin müjdeleyicisidir.

Rüyada Eski Arkadaşına Sarılmak

 • Rüya sahibinin uzun zamandır görmediği arkadaşıyla karşılaşarak büyük mutluluk yaşayacağına ve eski günleri konuşacağına delalet eden bu rüya, dost ile geçecek iyi zamanların işaretidir. Rüyayı gören kişi, eski dostunu gördüğünde oturup konuşmalı ve aradaki dostluğun devam etmesi için çaba göstermelidir.

Rüyada Bayan Arkadaşını Görmek

 • Bu rüya, değişim yaşanacağına ve karar alınacağına delalet eder. Hayatı önemli ölçüde değiştirecek düşüncelerin yanı sıra, evlilik yolunda adım atılacağına da yorumlanır. Genel anlamda hayatın farklı bir kapıya açılacağına işaret eden bu rüyanın tam olarak yorumlanabilmesi, beraberinde görülen nesnelere ve renklere göre yapılan yorumlar neticesinde mümkün.

Rüyada Erkek Arkadaş Görmek

 • Rüya sahibinin bekarsa evleneceğine işaret eden bu rüya, hayali kurulan arzuların gerçekleşeceğini gösterir. Ele geçecek maddi anlamda fırsatların yanı sıra, yakın zamanda duyulacak müjdeli haberlere de delalet eder. Rüya sahibi eline geçen maddi fırsatları iyi değerlendirmeli, önüne çıkan fırsatlara gözü ve kulağı açık olmalıdır.

Rüyada Erkek Arkadaşını Evde Görmek

 • Çok sevindirici olayların habercisi olan bu rüya, iş hayatında yükselmeye, mutluluğa ve müjdeye delalet eder. Kişinin etrafındaki herkesten saygı duyacağına işaret eden bu rüya, özlenen kişiyle çok yakında kavuşulacağına delalet eder.
 • Rüya sahibi, dünya nimetlerinden en iyi şekilde yararlanan bol ve bereketli günler yaşayacaktır.

Rüyada Evli Arkadaşını Görmek

 • Lüks ve rahat bir hayat yaşamaya işaret eden bu rüya, hayatın sonuna kadar refah içinde yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin, kazandığı paralarla kaliteli bir hayat yaşamakla kalmayıp, bu parayla çocuklarına da birikim yapacağına yorumlanır.
 • Rüya sahibi kişi, hayatının her anında Allah'a sığınmalı, art niyetli kişilere karşı dikkatli olmalıdır. Kötü olayları geride bırakarak yeni sayfa açmalıdır.

Rüyada Ölmüş Bir Arkadaşını Görmek

 • İş hayatında ve aile hayatında alınacak haberler neticesinde sevinç yaşanacağına, sıkıntıların son bularak her işin yola gireceğine delalet eder. Rüya sahibi, alacağı haberlerle birlikte sevinmeye başlayacaktır. Bu yüzden zorluklara sabretmeli, sevindirici günlerin yakında olduğunu unutmamalıdır.

Rüyada Arkadaşın Evine Gitmek

 • Borçtan kurtulunacağına ve maddi anlamda ferahlama yaşanacağına delalet eden bu rüya bazen de hayırsız olayları işaret eder.
 • Rüya sahibinin güvendiği iş arkadaşı tarafından ihanete uğrayacağını ve iftira atılacağını, eşler tarafında huzursuzluk ve kaba söz işitileceğine işaret eder. Rüya sahibi sonradan pişman olacağı sözleri sarf etmemeli, iş hayatında art niyetli insanlara karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyada Erkek Arkadaş Edinmek

 • Maddi ve manevi anlamda daha iyi duruma gelineceğine işaret eden bu rüya, iyi haberler alınacağına, bol kazanca, hayallere kavuşulacağına ve takdir toplanacağına delalet eder. Rüya sahibi fırsatları iyi değerlendirmeli, hayallerinin peşini asla bırakmamalıdır.

Rüyada Arkadaşını Yatarken Görmek

 • Sıkıntılı zamanlar yaşanacağına delalet eden bu rüya, kişinin iş hayatındaki saygınlığını kaybedeceğine, sıkıntılı sürece gireceğine işaret eder.
 • Rüya sahibinin kendine olan inancını kaybedeceğine yorumlanan bu rüyanın bir de hayırlı anlamları vardır. Buna göre, rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı sıkıntıların sona ereceğine, kaybettiği maddi-manevi gücü yeniden kazanacağına meal olunur.

Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek

 • Rüya sahibi, ticaretin içindeyse işleri yolunda gitmeye devam edecektir. Şansı açık olacaktır ve bol kazanç sağlayacaktır. Rüyanın doğru meali için arkadaşın nasıl görüldüğüne de dikkat edilmelidir.

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek

 • Ölüm rüyaları her ne kadar kişide üzücü etki yaratsa da yorum açısından oldukça hayırlıdır. Rüya sahibi, arkadaşından sevindirici bir haber alacaktır. Öldüğü görülen arkadaşın ömrü uzamıştır ve yakın zamanda karşılaşılacak müjdenin ya da sürprizlerin habercisidir.
 • Olumlu ve hayırlı anlamlara delalet eden bu rüya, iş hayatında terfi alınacağına, evlilik hayatında huzura, arkadaş hayatında ise mutlu günlere delalet eder.

Rüyada Arkadaşının Mutlu Olduğunu Görmek

 • Rüya sahibi, rüyasında gördüğü arkadaşı kadar mutlu olacak, maddi ve manevi anlamda daha iyi günler yaşayacaktır. Kişi mutlu günlerinde sevdiklerini ihmal etmemeli ve onları da bu mutluluğa dahil etmelidir.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

 • Toplum tarafından saygı görüleceğine meal edilen bu rüya, rüya sahibinin toplum tarafından üstün bir konumda olduğunu gösterir.
 • Ancak rüya bazı alimlere göre prestij kaybedileceğine, saygınlığın azalacağına ve üzüntü yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi, emin olmadığı insanlarla ortaklık kurmamalı, içine sinmeyen hiçbir şeyi yapmamalıdır.

Rüyada Arkadaşla Bir Yere Gitmek

 • İş hayatında bozulmaya, ailede kavga ve tartışmalara, anne ve babaya karşı işlenecek büyük günaha delalet eder.
 • Rüyanın diğer yorumu ise sağlıkla ilgili problemlerin son bulacağına, hayat düzenini oturtacağına ve rahata kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşla Konuştuğunu Görmek

 • Alınan sevindirici bir haberlerle mutlu olunacağına, değişim yaşanacağına, işlerin yolunda gireceğine delalet eder. Rüya sahibi, başkalarına karşı kötü sözler sarf ediyorsa üzücü olaylar yaşayacaktır. Kısa süreli olsa da can sıkıcı bir olay yaşanacağı yorumlanır.

Rüyada Arkadaş Dövmek

 • Çevredekilere maddi ve manevi anlamda fayda sağlanacağına yorumlanan bu rüya başkalarına yardım etmek anlamına da gelir. Rüya sahibi, rüyasında dövdüğü kişiye fayda sağlayacak işler yapacaktır.

Rüyada Arkadaş ve Kalabalık Görmek

 • Bu rüyayı gören kişi, iş hayatında büyük kazançlar elde edecektir. Büyük yatırımlar yaparak yeni insanlarla tanışacaktır. Güzel bir hayat yaşayan rüya sahibi, hayatını baştan sona değiştirecektir.
 • Mutlu olmaya delalet eden bu rüya, genel olarak maddi ve manevi açıdan ilerleme kaydedileceğine, daha iyi bir hayat yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin mutluluktan havalara uçacağı günler oldukça yakındır.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

 • Rüyada görülen arkadaştan haber almaya işaret eden bu rüya, kişinin feraha kavuşacağına ve mutluluk yaşayacağına da delalet eder. Rüya sahibi, arkadaşını sevindirecek bir olay yaşayacaktır.
 • Bu rüyanın bir diğer anlamı ise ağlayan arkadaşa karşı bir kabahat işlenmiş olma ihtimalidir. Kişi arkadaşını üzecek bir söz söylemiş, bu sözler arkadaşını üzmüş olabilir. Bu nedenle rüya sahibi, çevresindeki insanlara söylediği sözlere dikkat etmeli, onları üzecek hal ve hareketlerden kaçınmalıdır.

Rüyada Cinle Arkadaş Olmak

 • Dünya nimetlerini elde etmek konusunda hile yapmaktan sakınmayan kişiye işaret eder. Bazen yolculuğa çıkmaya, hırsızlık yapmaya ya da hırsızlığa uğramaya, içki kumar gibi kötü alışkanlıklara delalet eder. Rüya sahibi iyilik ve kötülüklerini bir teraziye koyarak tartmalı, yanlış yollardan tez vakitte vazgeçmelidir.

Rüyada Ünlü Biriyle Arkadaş Olmak

 • Rüya sahibinin çok güzel işler yaptığına, şan ve şöhret sahibi olduğuna ve çevresindekiler tarafından sevilip sayıldığına delalet eder. Rüya sahibi itibar sahibi zengin bir kişinin yanında işe girecektir. Girdiği işte başarı sağlayacak, bu işte ilerleme kaydedecektir. Müjdelerin habercisi olan bu rüya, rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatlara delalet eder.

Rüyada Uzak Bir Arkadaş Görmek

 • Nazara gelineceğine, büyük bir hayal kırıklığı yaşanacağına, üzüntülü günler yaşanacağına delalet eden bu rüyanın bir de hayırlı anlamları vardır. ü
 • Hayırlı yorumlarda ise itibarın yükseleceğine, iş hayatında ilerleme yaşanacağına, bilgili kimseden öğüt alınacağına, zararlı olmasından korkulan işten kazanç sağlanacağına delalet eder.

Rüyada Küs Arkadaş Görmek

 • Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı ve başarısızlıkla sonuçlanan bir işin yeniden gündeme geleceğini fakat bu kez başarılı olacağını gösterir. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan sorun ortadan kalkacaktır.
 • Bu rüyanın bir de hata yapmaya işaret eden anlamı vardır. Buna göre rüya sahibi, eğer evliyse eşinden başka birine gönlü kayacak, bencil hareketleri yüzünden başkaları tarafından eleştirilecektir. Rüya sahibi kendine çeki düzen vermeli, hata yapmamaya çalışmalıdır. Kendisine yapıldığında hoş karşılamayacağı hiçbir şeyi başkalarına da yapmamalıdır.

Rüyada Arkadaş Tarafından Satılmak

 • Herkesin hayranlıkla bakacağı bir hayat yaşamaya, örnek alınmaya ve yeni çevre edinmeye delalet eden bu rüya, başarılı geleceğe de işaret eder.
 • Öte yandan mal, mülk zenginliği yaşanacağına yorumlanan bu rüya, hane halkının birbirine görünmez bağlarla gönülden bağlandıklarını da gösterir. Rüya sahibi, yaşadığı günlerin kıymetini bilmelidir.

Rüyada Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak

 • Rüya sahibinin eski sevgilisi tarafından uğradığı bir haksızlığı bir türlü unutamadığına delalet eden bu rüya, pişmanlık duyulacağını da işaret eder. Pişman olup aynı meseleyi defalarca düşünüp durmaya yorumlanan bu rüyayı gören kişi, bu konulara fazla takılmamaya çalışmalı, yeni sayfa açmalıdır. Beceremiyorsa da eski sevgilisi ile arayıp konuşmalı, akılını kurcalayan sorulara çözüm aramalıdır.

Rüyada Arkadaşla Yürümek

 • Zorlu geçen iş hayatından sonra tatile çıkılacağına, girişimlerin başarı ile sonuçlanacağına ve prestij anlamında yükselişe geçmeye delalet eder. Rüya sahibi dikkatli olmalıdır. Çünkü çevresinde kendisini çekemeyen insanlar yüzünden sıkıntı çekebilir.

Rüyada Arkadaşıyla Birlikte Olduğunu Görmek

 • Rüya sahibinin genel anlamda ahlak sahibi, namusuna dikkat eden bir kişi olduğunu gösteren bu rüya, Allah yolundan giderek şeytanın mağlup edileceğine de delalet eder. Rüya sahibi doğru gittiği yoldan şaşmamalı, yanlış insanlardan uzak durmalıdır.

Rüyada Arkadaşıyla Öpüştüğünü Görmek

 • Bu rüya, bilinçaltında bir yerlerde kişinin yakın arkadaşına karşı hislerinin olduğunu gösterir. Rüyasında öptüğü kişiyle bir beraberlik başlatacağına ve bu birlikteliğin uzun ömürlü, mutlu bir ilişki olacağına delalet eder. Böyle bir rüyayı gören kişi, rüyasında gördüğü kişiye açılmalı ve onunla paylaşmalıdır.

Diğer tüm tabirler için rüya tabirleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler