Rüyada Gelinlik Görmek: Siyah Gelinlik, Gelinlik Giymek

Rüyada görülen gelinlik, evlilikle alakalı işaretler verir.

Rüyada Gelinlik Görmek: Siyah Gelinlik, Gelinlik Giymek

Rüyada görülen gelinlik, evlilikle alakalı işaretler verir. Rüya sahibi eğer bekarsa ve gelinlik giydiğini gördüyse yakın zamanda bir evlilik teklifi alabilir ya da kendisi evlilik yolunda ilk adımları atmaya başlayabilir. Ayrıca kimi yorumlarda rüyada gelinlik görmek, tez zamanda alınacak hayırlı bir haberle de ilişkilendirilir. Eğer rüya sahibinin beklediği iyi bir haber varsa bu haber yakın zamanda ona ulaşacaktır. Genelde gelinlikle alakalı rüyalar iyiye ve hayra yorulur.

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

 • Rüyasında gelinlik giyen kişi hakkında iki farklı yorum bulunur. Rüyada evliyken gelinlik giymek, rüya sahibinin hayırlı işlerle karşılaşacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder. Kişinin artık şansı açık olacaktır ve pozitif sonuçlar alacağı işlerin içerisine girecektir.
 • Rüyada bekar kişinin gelinlik görmesi ise yakın zamanda evlilik olacağına işaret ettiği gibi aynı zamanda rüya sahibinin, ailesinin de çok beğeneceği bir işe gireceğini gösterir.

Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi

 • Rüyada evli kadının gelinlik giymesi, rüya sahibinin evlilik yaşantısıyla alakalı hayırlı haberlerin alınacağını gösterir. Rüya sahibi aile üyeleri ile mutlu günler yaşayacaktır.
 • Aynı zamanda bu rüya hayırlı bir evladın da habercisidir. Rüya sahibinin çocukları son derece iyi işler peşinde koşan ve ebeveynlerini üzmeyen, aksine onları gururlandıran ve mutlu eden bireyler haline gelecektir.
 • Kimi yorumlarda ise rüya sahibinin uzun ömürlü olacağına, sıkıntısız ve kedersiz bir hayat süreceğine yönelik işaretler bulunur.

Rüyada Bekar Kızın Gelinlik Giymesi

 • Rüyada bekar kızın gelinlik giymesi rüya sahibinin hayatında birisi yoksa, yakın zamanda aşık olacağı insanla tanışacağını gösterir. Bekar kadınların rüyada gördüğü gelinlik, mutlu bir yuvaya ve neşeli bir ömre işaret eder.
 • Eğer bekar kişinin giydiği gelinlik çok uzun ve kabarık bir yapıdaysa evleneceği erkek oldukça zengin ve saygın bir insan olacaktır. Buna ek olarak gelinliğin dar olması, rüya sahibinin ekonomik sıkıntılar yaşayabileceğini gösterir.

Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek

 • Rüyasında başka bir insanın gelinlik giydiğini gören kişi, rüyada gördüğü insana büyük yardımlarda bulunacaktır. Rüyada gelinlik giyen kişi her kimse, rüya sahibi onun için bazı fedakarlıklar yapacak ve onun eksiklerini tamamlamak, ihtiyaçlarını gidermek adına çaba gösterecektir.
 • Eğer rüyada gelinlik giyen kişi, rüya sahibinin kız arkadaşı ya da eşiyse bu durum çiftin hayırlı bir yola çıkılacağını gösterir.
 • Rüyada arkadaşının gelinlik giydiğini görmek de aynı şekilde aşka, huzura ve mutluluğa işaret eder. Eğer rüya sahibi evliyse eşiyle mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacaktır. Evlilik hayatları her daim güzel geçecek ve büyük sıkıntılarla karşılaşmayacaklar. Diğer taraftan rüya sahibi bekarsa hayırlı bir kısmetle karşılaşabilir ve bu kısmetiyle ciddi bir yola çıkabilir.
 • Rüyada erkeğin gelinlik giydiğini görmek ise pek iyiye ve hayra yorulmaz. Rüya sahibi kendi fıtratına ve karakterine ters düşecek bazı davranışlar içerisinde bulunabilir ve bu yüzden sıkıntılı bir süreç geçirebilir. Eşi ya da sevdiği diğer insanlarla problemler yaşayabilir ve hayatındaki bazı insanların kendisi hakkında kötü planları olduğunu, onların sinsice davranışlar sergilediğini anlayabilir.

Rüyada Kendini Gelin Görmek

 • Rüya sahibinin kendisini gelin görmesi, arzu ve isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Bu sayede rüya sahibi isteklerine kavuşacak ve kendisini daha mutlu hissedecektir. Sevinçli bir döneme girecek olan kişinin yaşadığı sıkıntılar teker teker sona erecek ve artık daha rahat bir dünyada yaşamaya başlayacaktır.
 • Rüyada kendini gelinlikle görmek aynı zamanda rüya sahibinin herkes tarafından arzulanan bir hayat yaşayacağını da gösterir. Kişi daha önce hayalini bile kuramadığı şeylere sahip olabilir, kötü insanların şerrinden korunup hayatı bereket ve bolluk içinde yaşamaya başlayabilir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek

 • Beyaz gelinlik masumiyet ve saflığın temsilcisidir. Rüya sahibinin temiz ve masum bir insan olduğunu gösterir. Buna ek olarak başarı, mükemmellik gibi güzel sıfatların da işaretçisidir. Rüya sahibi gelecekte önemli başarılara imza atacak ve kendisini daha iyi konumda bulacaktır. Bu sayede dünyevi huzura ve mutluluğa erişip daha rahat bir hayata sahip olacaktır.

Rüyada Kırmızı Kuşaklı Gelinlik Görmek

 • Saf niyetlere, temiz arzu ve isteklere işaret eder. Rüya sahibinin hayatında gerçekleştirmek istediği her şey iyi niyetin ürünüdür. İstekleri başkalarına zarar vermeyecek ama rüya sahibini mutlu edecek türden isteklerdir.
 • Eğer kişi rüyasında bu kırmızı kuşaklı gelinliği giydiğini gördüyse tüm bu arzuları gerçekleşecek, ettiği bütün dualar kabul olacaktır.
 • Bu rüya aynı zamanda murattır. Kişi muradına erecek ve karşılaştığı hayırlı kısmetler sayesinde son derece huzurlu bir geleceğe sahip olacaktır.

Rüyada Siyah Gelinlik Görmek

 • Rüyada siyah gelinlik gören kişi evlilik hayatında bazı sorunlar yaşayabilir. Çoğu durumda bu rüya sıkıntılı bir sürece işaret eder. Rüya sahibi evlilik hayatına ek olarak çalışma yaşantısında da kimi arzu etmediği sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Ayrıca aşk yaşantısında da dikkatli olması gerekir. Zira rüya sahibi, insanların tepkisini çeken ve huysuz, ahlaksız tutumlar sergileyen bir partnerle izdivaç gerçekleştirebilir. Ancak bu izdivacın sonu pek hayırlı olmayacak gibi görünüyor.
 • Rüyada siyah gelinlik giymek ise kişinin evliliğinde huzursuzlukların ortaya çıkacağına işaret eder. Eğer taraflar bu huzursuzluğu çözemezse ilerleyen süreçte ilişkide mutsuzluk hakim olabilir. Bu da rüya sahibinin üzüntülü bir döneme girmesine sebep olabilir. Ayrıca rüya sahibi bazı kötü haberler de alabilir.
 • Rüyada siyah gelinlik almak ise daha hayırlı bir sürecin işaretçisidir. Rüyasında siyah bir gelinlik alan kişi, verimli bir döneme girecektir ve eline geçecek mal, mülk sayesinde daha ferah bir hayata sahip olacaktır. Kişinin kazancı artacak ve huzura erip mutlu bir ömür sürmeye başlayacaktır.

Rüyada Sarı Gelinlik Görmek

 • Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğine ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyaç olduğuna işaret eder. Kişi, hedeflerine ulaştığını görmek için biraz daha beklemek durumundadır. Eğer rüya sahibi evliyse bir süre sonra aşk hayatındaki anlaşmazlıkların birer birer ortadan kalktığını görecektir. Eskisine göre daha huzurlu bir hayatı olacaktır. Kişinin yaşadığı anlaşmazlıklar çözülecek ve pozitif gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

 • Genelde aşk ve karşı cinsle yaşanan ilişkiye yönelik işaretler barındırır. Rüya sahibi eğer bekarsa ileride büyük bir aşk yaşayabilir ve bu aşkı yaşadığı kişiyle evlenir. Bu da tutkulu ve mutlu bir evlilik hayatının yaşanacağını gösterir.
 • Ayrıca kırmızı gelinlik kimi durumlarda rüya sahibinin aile hayatında yaşayacağı sıkıntılara da işaret eder. Kişi yakın zamanda eşiyle birtakım sorunlar yaşayabilir, bu sorunlar bir şekilde çözüme kavuşturulacak ve iki taraf da mutlu olacaktır.
 • Rüyada kırmızı gelinliğin yırtıldığını görmek ise rüya sahibinin yaşadığı ilişkinin sona ereceğine, partnerlerin ayrılacağına ve ilişkide huzursuzluk çıkacağına işaret eder. Bu süreçte kişi, aşk yaşantısındaki problemler yüzünden kendisini moralsiz ve huzursuz hissedebilir.

Rüyada Gelinliğin Yırtılması

 • Rüyada giydiği gelinliğin yırtık olduğunu gören kişi, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacaktır ama bazı hayalleri ne yazık ki gerçekleşmeyecektir. Dolayısıyla bu rüya kimi konularda kişinin başarısızlık yaşayacağına, hedeflerine ulaşamayacağına yönelik işaretler verir. Rüya sahibi negatif haberler alabilir ve bu yüzden üzülebilir.
 • Ama eğer rüyada kişi yırtık gelinliği çıkardığını gördüyse tüm bu talihsizliklerden kurtulacak ve şanslı bir döneme girecektir.

Rüyada Kirli Gelinlik Görmek

 • Rüya sahibinin üzerinde uğraştığı çalışmaların bir sonuca ulaşmayacağına işaret eder. Kişi iş hayatındaki hedeflerini gerçekleştiremeyebilir. Eğer rüya sahibi evliyse aile yaşantısında bazı olumsuzluklar yaşayabilir ve mutsuz olduğu bir döneme girebilir.
 • Ayrıca kirli gelinlik, rüya sahibinin arzularının pek de hayırlı olmadığını gösterir. Dolayısıyla kişi hedeflerini ve arzularını yeniden gözden geçirmelidir.

Rüyada Temiz Gelinlik Görmek

 • Rüyasında temiz gelinlik gören ya da giyen kişi için iyi gelişmeler söz konusu olacaktır. Rüya sahibi yaptığı çalışmalardan olumlu sonuçlar alacak ve başarılı olacaktır. Ayrıca kişi, kötü niyetli insanlarla karşılaşmayacak, temiz ve iyi niyetli insanlarla yaşamını sürdürecektir. Rüya sahibinin hayatı hep güzel ve huzurlu olacaktır.

Rüyada Kabarık Gelinlik Görmek

 • Kabarık gelinlik varlığa ve zenginliğe işaret eder. Eğer rüya sahibi evliyse gelecekte bolluğun hakim olduğu, bereketli günler yaşayacaktır. Kişi eğer bekarsa evlendiği kişinin ve ailesinin çok varlıklı ve saygın insanlar olduğunu öğrenecektir. Dolayısıyla rüyasında kabarık gelinlik gören kişi ilerleyen dönemde ekonomik anlamda daha rahat günler geçirecektir ve parasal bir problemle karşılaşmayacaktır.

Rüyada Gelinlik Duvağı Görmek

 • Rüyada duvak görmek genelde hayırlı ve müjdeli haberler alınacağını gösterir. Rüya sahibi kendisini mutlu edecek haberler alabilir ve iyi gelişmeler yaşayabilir.
 • Eğer duvak kısaysa bu haberler tez zamanda gelecektir.
 • Duvağın uzun olması halinde müjdeli haberleri almak için rüya sahibinin biraz beklemesi gerekecektir.
 • Geniş ve bol bir duvak söz konusuysa alınacak haberler çok büyük bir mutluluğa olanak tanıyacak ve kişinin hayatını olumlu anlamda değiştirecektir.
 • Parlak duvak da kişinin başarılı bir geleceği ve parlak bir ömrü olacağını gösterir.
 • Kirli duvak ise geçim sıkıntılarına işaret eder. Rüya sahibi ekonomik problemler yaşayabilir.

Diğer tüm tabirler için rüya tabirleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler