Rüzgarda çadırın ipini bırakmayan pazarcı metrelerce yükseldi

Kadıköy'de pazarcı çadır kurarken ip koptu. Şiddeyli, rüzgar nedeniyle havalanan çadırın ipini bırakamayan pazarcı metrelerce yükseldi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde bir başka pazarcı "Evet, Mehmet abi uçuyor" diyor.

Kadıköy Salıpazarı'nda geçtiğimiz hafta bir pazarcının şiddetli rüzgar nedeniyle çadırın ipi koptu.

Çadır havalanmaya başlayınca asılı kalan pazarcı da metrelerce yukarı yükseldi. Görüntülerde bir başka pazarcı "Evet, Mehmet abi uçuyor" diyor.

GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Çadırı bırakamayan pazarcıyı görenler şaşkına dönerken, bir kişide o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. Bir süre sonra çevredekilerin yardımıyla pazarcı yere indirildi.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Kardeeeş işte bu ekmeğin değerini, 5 kuruş para kazanmanın zorluğunu bilen adamın aslında uçan çadıra değil ekmeğine, parasına sarılmasıdır. O tuttuğu ip evlatlarının geleceği uçmasın diye tutunduğu iptir. Son İstanbul depremindeki işçi olarak çalıştığı iş yerine ait makina devrilmesin diye canı pahasına o makineyi tutan adamı hatırlatmıştır. Lakin düşünmeden hareket etmek yine de yanlıştır. Yaşamadıktan sonra ne anlamı var bunların. Ölmek kaçmaktır, kolayı seçmektir. İnsan önce yaşamak için canını korumalıdır.
Buda bizim pazarcı Hazerfan Çelebi
TÜRK 'e imkansız de otur izle
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler