Saadet Partisi seçim standına saldırı!

Ankara'da Saadet Partisi'nin lideri Temel Karamollaoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı için yürüttüğü ön imza kampanyasının bulunduğu stanta saldırı düzenlendi.

Saadet Partisi seçim standına saldırı!

Ankara Kızılay'da Saadet Partisi Çankaya İlçe Başkanlığı tarafından Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı için stant açıldı.

Ancak Cumhuriyet gazetesinin haberine göre Karamollaoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığı için 100 bin imza toplanması kampanyası çerçevesinde açılan stant saldırıya uğradı.

ÜLKE GENELİNDE KAMPANYA

Karamollaoğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığını açıkladıktan sonra 100 bin imza için başta Ankara olmak üzere ülke genelinde sürdürülen ön imza kampanyaları ilgi görüyor.

SALDİRİ

Ankara Kızılay'daki etkinliğe saldıranlar ise stantı dağıtarak hakaret ve küfürler savurdu.

SALDIRGANLAR GÖZALTINA ALINDI

Kimlikleri açıklanmayan saldırganlar, güvenlik güçlerinin müdahalesiyle emniyete götürülerek gözaltına alındı.

STANT

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
chp den 20 milletvekili ödünç alsaydınız daha iyi olurdu. sonra geri verirdiniz.
akşam üzeri önünden geçtim işçi şartisi saadet yanyana imza topluyordu karşısında akp aracı, sonunda birbirine girmişler mi? :) neyse yeyin birbirinizi devletin başına devlet gelir vesselam.
Saldırganlar, Serbest bırakılırsa bu Saldırıların benzerleri yaşanır..! İÇ İŞLERİ BAKANI UYUMA..! SEÇİM GÜVENLİĞİNİ SAĞLA..!
'' KUVAYİ MİLLİYE RUHU '' Aç gözlüleri korkuttu..! Şahsi hırs peşinde olanlar Saldırganlaştılar...
Üç beş kemdini menfaate paraya satmış çakalllara seslenmek istiyorum Hiç kimse bu memleketin teminatı olan Saaedt Partisinin standına saldıramaz hepinizi tek tek bulup evlerinizde ziyaret ederiz bırakın bu işleri
aslında sen bırak bu işleri, klavye delikanlısı. 28 şubat 'ta da böyle atarlı olsaydınız ya, ünv lerde yapılan zulüm ler de de tek tek ziyaret yapsaydınız ya. boş boş konuşup duruyorsunuz. erbakan hoca hükümetten indirilirken neredeydiniz.
Erbakan hoca yaşasaydı yüznüze tükürürdür.temel.partiye kimlerin kuklası yaptınız yazıklar olsun
bayağı korkuyorlar, sıkıntı büyük demek ki. :))
Madur edebiyatı için kendisi tezgahlamış olabilir.Bir ihtimalde Rahmetli Erbakan hocayı gerçekten sevenler yapmıştır.
Korkmayın yahu Saadetten bu kadar
Sözde OHAL, bu stant iktidara ait olsaydı, böyle bir haber hiç olmazdı!
SÖYLESEYDİNİZ CHP SİZE 15-20 TANE MİLLETVEKİLİ TRANSFER EDERDİ :)))) YAZIK GÜNAH YAAA.... NE HALLERE DÜŞTÜNÜZ... MİLLETİ ZORLA KANDIRIYORSUNUZ...
Saadet'in bayanları çok ateşli
PROVAKASYON DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YAPILMIŞ OLABİLİR
akp ve mhp nin işi.Hiç şaşırmadım.Van il başkanlığındaki kardeşlerimizi de bıçakla yaraladılar.Ne oldu malum iktidar zanlıları yakalayıp hapse mi attı.Bunlar dünya menfaatleri için Allah korksuu olmayanalrdır..Böyle yaptığınız için inatla saadet
her görüşe eşşek gibi saygı duymak zorundasınız geri zekalılar
Diğer Haberler