MAGAZİN

Sadakatsiz'de beyin yakan idrar sahnesi! İzleyenler ti'ye aldı...

Kanal D'nin yeni dizisi Sadakatsiz 2. bölümü ile ekrana geldi. Reytingleri alt üst eden dizinin son bölümündeki bir sahne ise bu kadar olmaz dedirtti. Asya'nın eşinin sevgilisi Derin'e idrar testi yapmasını seyirci fena ti'ye aldı, sosyal medya karıştı.

Kanal D'nin sona sakladığı dizisi Sadakatsiz ilk bölümü ile olmaz denileni yapmış ve karşısında sıkı rakipleri olmasına rağmen reyting listesinin zirvesine adını yazdırmayı bilmişti. 2. bölümü ile de ekranda fırtınalar estiren dizinin bir sahnesi ise günün konusu oldu seyirci fena kafa buldu!

Sadakatsiz'de şoke eden idrar sahnesi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Milletin derdine bak yaa.
bbc de Doctor Foster vardı.bu dizi sanırım ondan çalınmış bunu izlemedim ama anladığım kadar olaylar aynı.diğer diziyi izleyin bu çakma yapımlarla alakası yoktur kesin yani oyunculuk kalitesi açısından .bizim işimiz osmanlı dizileri çekmek.osmanı zamanında mesela kuruluş senelerinde bile öyle detaylar kalmış ki senaristlere bravo.yazılı en ufak metin olmayan devirlerden neler buluyorlar.şimdi yetmedi daha geriye selçukluya gidecekler en son ergenekona uzanır bu iş
soyumuzdan rahatsızlık mı duyuyosun..
@1temmuz72 merak etme selçuklu'yu da dizi yaptılar..millet tarihimizi kitaplardan değil dizilerden öğreniyor!
dark desire dizisininde türk versiyonunu yapında boyunuzu görelim hadi :D :D
Geri Dön