'Sadece transferi düşünüyoruz'

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, lig bittiğinde transferi bitirmek amacında olduklarını, kafalarında sadece transfer olduğunu söyledi.

Şener, Trabzonspor olarak bu yılı istedikleri dereceyle kapatamayacaklarını ifade ederek, "Ancak önümüzdeki maçlarda en iyi sonuçları almak için mücadele edeceğiz. Artık gelecek sezonu düşünüyoruz ve bununla ilgili olarak da çalışlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ligler bittiğinde biz de transferi bitirmek amacındayız. Kafamızda sadece transferler var" diye konuştu.

Kayserispor galibiyetinin de transfer çalışmalarını yürütmek açısından iyi olduğunu dile getiren Şener, "Sadece Tunuslu oyuncular Mehdi ve Chermiti ile değil, bir çok oyuncu ile ilgileniyoruz. Şu ana kadar transferden iyi sonuçlar aldık. Nisan ayında bir çok transferi sonuçlandıracağız" diye konuştu.

Tunus'a Trabzonspor'un eski teknik direktörü Giray Bulak ile gittiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını kaydeden Şener, şöyle devam etti:

"Hüseyin Tok ile birlikte bu futbolcuları izledik ve çok beğendik. Bir de hocamızın bu futbolcuları izlemesini istedik. Tunus Milli Takımı, önümüzdeki günlerde Fransa Milli Takımı ile bir maç yapacak. Hocamız bu maçı izleyecek ve futbolcular hakkındaki fikrini bize iletecek. Hoca konusunda da herhangi bir değişiklik yok."

Şener, Rubin Kazan'dan Gökdeniz'in parasının geldiğini belirterek, şunları söyledi: "Elimizde teminat mektubumuz zaten vardı. Herkes bundan sonra hangi futbolcuları alacağımızı takip etsin. Gelecek sezon için ciddi bir kadro kurmak, ondan sonra da yeniden yarışmaya başlamak istiyoruz. Ligde bu sıralarda dolaşmak bize keyif vermiyor. Kulübü tekrar eski haline getirmek için çaba sarf ediyoruz. Bizim için en önemli güç, camiamızın dayanışması ve bütünlük içerisinde sorunları aşma kabiliyeti olacaktır. Trabzonspor, bunu geçmişte defalarca başarmış ve ülkeye örnek olmuş bir kulüptür. Yine aynı başarıyı gösterecek hem potansiyeli hem iradesi mevcuttur."