Şafak Pavey o anları anlattı

CHP Milletvekili Şafak Pavey, geçtiğimiz yıl yayınlanan bir programdaki o görüntülerin tekrar gündeme gelmesi üzerine bir açıklama yaptı.

Şafak Pavey o anları anlattı

Geçen sene meydana gelen olayda mimar Oktay Ekinci'nin sunduğu 'İmar Dosyası' programında Ekinci, konuğu CHP Milletvekili Şafak Pavey'i bir türlü tanıtamamış, ismini söyleyememiş ve ilginç anlara neden olmuştu. Programın üzerinden bir yıl geçmesine rağmen görüntüleri, sosyal medyada tekrar gündeme geldi. Ancak sunucunun Pavey'in ismini söylememesinin altından başka bir gerçek çıktı.

O SIRA FELÇ GEÇİRMİŞ

Şafak Pavey konula ilgili twitter hesabından şu açıklamayı yaptı "Sn. Ekinci ile Kasım 2012'de yayınlanan program üzerine; dindarlık kimliğine saklanarak saldırıya geçenlere bir ayeti hatırlatıyorum.. Ey iman edenler! Eğer bir fasık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da sonra yaptığınıza pişman olursunuz. Sn.Ekinci yayın esnasında kısmi felç geçirdi, aylarca tedavi oldu. İsterseniz gelmeyen ambulansları,ulaşılamayan sağlık hizmetlerini konuşalım."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Yüce rabbim sen nelere kadirsin.İbreti alem ola...
İbretlik bişey yok ogün içki içip program yaptığını iddaa edenler olmuş meğer adam felç geçirmiş
Meclise bile gelmeden maaş alıyorsun Pavey hanım, yaşlılığını garantilemek için mi milletvekili oldun?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler