MAGAZİN

Şafak Sezer'in 9,7 milyonluk villası satışa çıktı

Oyuncu Şafak Sezer, Büyükçekmece Toskana Vadisi'ndeki villasını satışa çıkardı. Ağır dekorasyonu ile dikkat çeken villada 7+2 oda bulunurken, ilan sosyal medyada da dikkat çekti.

Yer aldığı sayısız dizi ve film projeleri ile Türkiye'nin sevilen isimlerinden olmayı başaran Şafak Sezer 2011 senesinde Büyükçekmece'deki Toskana Vadisi'nden 7 milyon 300 bin TL'ye satın aldığı villasını satışa çıkardı.

2-iCAF

Beykoz-Acarkent'teki villasını sattıktan sonra 2011 yılında Büyükçekmece'deki Toskana Vadisi'nden villa alan ve bu konutun iç ve bahçe dekorasyonunun yapımı için 2013 yılında bir mimarlık şirketiyle anlaştıktan sonra davalık olan Şafak Sezer 9 odalı villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı.

3-OS0U

6'dan fazla banyosu olan villanın aidatı ise 2.530 TL.

4-IZRI
Şafak Sezer'in 10 milyonluk malikanesi dekorasyonu ile dikkat çekerken sosyal medyada da gündem oldu.

İşte Şafak Sezer'in villasından görüntüler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
villanin parasi cem yılmazın koleksiyonundaki arabalardan birtanesine denk geliyor. çokta matah bisey değil yani bu durumdakiler için!!
@birsey_soyleyecegim_1982 zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış..
sıçıp bokunu yiyorsun yok cem yılmazın arabası cok pahali değil gibi laflar adam dünya zengini değilki standart bir oyuncu
@birsey_soyleyecegim_1982 yakup çok ilginç cevap olmuş :)
Bedava, ne durumda olduğumuzu görün 2011 yılında dolar 1.5 tl gram altın 70 tl oturun hesaplayın ve zavallının yediği kazığı ve bu ülkede betona yatırım yapan uyanık geçinenlerin halini görün.O gün altın alsaymış bu parayla şimdi boğazda yalı alırdı.
@unil100 boğazda 10 milyona yalı değl ama normal ev 10 tane alırsın la yalı da alırsın
eeeee bizim paralarla alacakta satacakta
Geri Dön