HABER

Şafak Sezer'in ağabeyi yankesicilikten tekrar tutuklandı!

Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali'nde (AŞTİ) yankesicilik yapan ve daha sonra polise teslim olan Şafak Sezer'in ağabeyi Yavuz Sezer, mahkemece tutuklandı. Sezer, 24 Mart'ta, İYİ Parti'nin Trabzon mitinginde, İl Yönetim Kurulu üyesi Hasan Basri Halisçelik'in 1600 lirası ile 400 dolarını çaldığı iddiasıyla Ankara'da yakalanıp, tutuklanmış, bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Olay, 9 Eylül Pazar günü akşam saatlerinde meydana geldi. Otobüsle, iddiaya göre, Ankara'ya gelen M.Ş., bagajlarını alırken, parasının çalındığını fark etti. Daha sonra polise giden M.Ş., 600 lirasının çalındığına dair ihbarda bulundu. Bunun üzerine olay yerindeki güvenlik kamerasının kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, şüphelinin, daha önce benzer suçlardan sabıkası bulunan Yavuz Sezer olduğunu tespit etti.

unlu-komedyenin-agabeyi-yankesicilikten-tekrar-tutuklandi_8257_dhaphoto3

GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI

Ünlü komedyenin ağabeyi olduğu iddia edilen Sezer, olaydan 1 gün sonra polise giderek, teslim oldu. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Sezer, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Olaydan günler sonra Yavuz Sezer'nin AŞTİ'de yankesicilik yaparken, güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Sezer'nin yüzünü gizlemek için siyah şapka taktığı ve yankesicilik yaptıktan sonra otobüsün arkasından çıktığı görülüyor.

unlu-komedyenin-agabeyi-yankesicilikten-tekrar-tutuklandi_8257_dhaphoto1

MİTİNGDE 'YANKESİCİLİK'TEN TUTUKLANMIŞTI

Öte yandan Sezer, 24 Mart'ta da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Trabzon mitinginde, İl Yönetim Kurulu üyesi Hasan Basri Halisçelik'in 1600 lirası ile 400 dolarını çaldığı iddiasıyla Ankara'da yakalanıp, tutuklanmıştı. Sezer'nin bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı ve bu olayla ilgili davanın da sürdüğü öğrenildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler