HABER

Sahiller dolup taştı! Ekim ayında yazı yaşıyorlar

Antalya'nın Alanya ilçesinde sıcak havayı değerlendirmek isteyen tatilciler, plajları doldurdu. Güneşin tadını dünyaca ünlü sahillerde çıkaran yerli-yabancı turistlerden bazıları denize girdi, bazıları ise güneşlenerek tatilini değerlendirdi.

Hava sıcaklığının 28, deniz suyu sıcaklığının 27, nem oranının ise yüzde 59 ölçüldüğü Alanya’da yerli ve yabancı tatilciler, dünyaca ünlü Damlataş, Kleopatra ve Keykubat plajlarında denize girdi. Bazı turistler ise kumlara kendilerini atıp güneşlenirken bazıları da müzik dinledi ve kitap okudu. Kumsalda güneşlenen turistlerin yanı sıra oynayan çocuklar ve yürüyüş yapan çiftler renkli görüntüler oluşturdu. Günü birlik tekne turlarına çıkan ve teleferiğe binen turistler ise Alanya’nın doğal güzelliklerini yakından inceleme fırsatı buldu.

'BURASI ÇOK GÜZEL'

AW138711_03

Moskova’dan Alanya’ya tatile gelerek Damlataş plajında deniz keyfi yapan Olga Malimonenko (34), burayı çok sevdiğini söyledi. Malimonenko, “Alanya’ya daha önce de çok kez tatile geldim. Burası çok güzel, çok temiz ve ucuz. Alanya’yı herkese tavsiye ederim. Alanya’da korona virüs tedbirlerine dikkat ediyor ve maske takılıyor. Moskova’da salgın daha çok ilerliyor” dedi.
Meteoroloji yetkilileri, güneşli havanın pazar günü etkisini yitirerek yerini yağışlı havaya bırakacağını bildirdi.

AW138711_01

AW138711_21

AW138711_18

AW138711_13

AW138711_10

AW138711_05

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Durumu iyi olana sıkıntısı olmayana her gün yaz, borçtur geçim sıkıntısıdır oldumu ne denizin tadı olur ne havuzun
haberi okur okumaz alanyaya bilet kesecek kaç kişi var büyük ihtimal herkes iş çıkışı yolda vakit geçirirken habere bakıp vay be mi diyor
Birileri para kazansın diye ülkeye gelenler hiç bir kurala uymuyorlar, onların yüzünden bizim çocuklarımız okula gidemiyor, yazıklar olsun böyle zihniyete
Geri Dön