'Sakalsız erkek' tartışmasına bomba yorum! 'Köseler kendini korusun'

İslamcı Fatih Medreseleri'nin kanalı FM TV'de sarf edilen sakal konusundaki "tuhaf" sözler tepki çekmeye devam ediyor. Habertürk yazarı Fatih Altaylı da konuyu gündemine taşıyanlardan. Altaylı, "Köseler kendini korusun" başlıklı köşe yazısında, olay yaratan sözleri eleştirdi

"Saklı Gerçekler" adlı programda, "Hanımı izin vermediği için tıraş olması caiz mi" sorusuna, "Erkeğin sakal bırakması için hanımından müsade almasına gerek yok. Erkek sakal bırakmakla memurdur. Erkek, kadından ayrılmak için sakal bırakmalıdır zaten. Kadından ayıran iki uzvundan biri sakaldır zaten. İleride bir adam gördünüz, uzun saçlı, zaten şimdi kadınımız da erkeğimiz de aynı giyiniyor. Şimdi, bir bakıyorsun uzun saçlı, sakalı da yok. Şimdi yakınına gelene kadar onu kadın zannedersin. Allah muhafaza bir sürü düşünceye de girersin. Ne gerek var insanları meşgul ediyorsun" şeklinde verilen cevap gündeme damga vurmuştu.

Habertürk yazarı eleştirilen sözler hakkında yorumda bulundu. Altaylı köşe yazısında, "Tipine bakıp din adamı zannedeceğin, seks uzmanının dediği şu: “Sakalsız erkek görünce onu kadın zannedersin ve aklına onunla seks yapmak gelebilir.” Tövbe bismillah!" ifadelerini kullandı.

Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle;

Adını vermeyeceğim; çünkü dinlemeye falan kalkarsınız, yazık olur.

Bilmem ne FM diye bir yayın kuruluşu. Bir cemaatin yayın organı imiş.

Televizyon gibi bir şey.

O bir şeyde program yapan başka bir şey, birisi.

Kendilerince “dini” sohbetler ediyorlar.

Konuştuklarının dinle imanla ne alakası var bilemiyorum.

Ama bizlere kadar ulaşan sohbetlerinin pek bir İslami tarafı yok.

Daha çok Haydar Dümen vari bir tarzları var anlaşılan, ama HaydarHoca’yı suya götürür susuz getirir bir halleri de yok değil.

Ortalığa düşen sohbetlerinde sohbetçilerden biri şöyle diyor: “Şimdi, bir bakıyorsun uzun saçlı, sakalı da yok. Şimdi yakınına gelene kadar onu kadın zannedersin. Allah muhafaza bir sürü düşünceye de girersin.”

Sohbet baştan sona garabet.

Tipine bakıp din adamı zannedeceğin, seks uzmanının dediği şu:

“Sakalsız erkek görünce onu kadın zannedersin ve aklına onunla seks yapmak gelebilir.”

Tövbe bismillah!

Bu cümlede çok fazla faul var.

Ben şöyle anlıyorum.

Bu beyefendi kadın görünce aklına tek gelen onunla sevişmek.

Sakalsız erkek görünce, onu da kadından pek ayıramadığı ya da ayırmak istemediği için, o zaman da aklına gelen yine sevişmek.

Yani beyefendi genelde sevişmek istiyor.

Kendisini durduran tek şey, karşısındakinin sakalı.

O zaman bu beyefendinin cemaatindekileri koruyan tek şey bir jilet.

Daha doğrusu jilet yokluğu.

Allah korusun cemaatin diğer beyleri kazaen sakalı kesseler yandılar.

Gitti gider.

Bu arada cemaatin beylerine bir tavsiyem var.

Askere giderken sakalınızı kestiyseniz, köseyseniz veya henüz sakalı bitmedik sübyansanız bu beyefendiden uzak durun.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 65 yorum
Atamın ruhu şad olsun ömrü yetmemis hepinizi kesmeye..
din düşmanı kseresiz yunan O.Ç
demekki kurslarda subyanlara tecavuzun sebebi buymuş..bebelerin sakalı yok ya...
bu ak partiden sonra iyice çok fazla türemeye başladı bunlar yaa yemin ederim
bu parti olayı değil kıyamet olmasın.dinin kendi içerisinde 72 fırkaya ayrılması .dini herkesin kendine göre rahatına nasıl geliyorsa öyle yaymaya çalışma si. haramlarin helal kabul edilmesi .Allah hepimize magfiret etsin.
bu cemaat gurubunu takibe alacan süleymancılardan tut nur cemati mahmut efendi hepsini takip edecen yoksa Allah korusun fetö gibi yapmaya kalkarlar şimdiden uyarım ben
Doğuştan sapık.Adam aynada kendini görse şeyini çıkarıyo..Bu hastalıklıları temizlemek lazım...
burakın boş palavra haberleri islama vuracaz dine nerden nasıl olurda tokat atarım derdindesiniz hepiniz madem yanlış bu şekilde verme sende tvlerde sürekli dogruyu anlatan gerçekelri hakkı söyleyen insanları hem dünyada hemde ahirette mutluluga götüren programlar yapın diziden soytarılıktan başka bişey yok kanallarınızda
Yav siz nasıl bir zihniyete sahipsiniz arkadaş ya. Fikrin neyse zikrin de odur demişler. Küçükken bastırılmış duygularınızı en ufak bir fırsatta açığa vurursunuz böyle işte.
ağzına sağlık altaylı
kim lan bu herif! çıkmış konuşuyor! ne cemaati! herşey bilmem ne cemaatinden gelmedimi başımıza! kapatın kardeşim bunları! diyanet sen ne işe yararsın sen işini yapmıyorsun diye bunlar hortluyor! diyanet görevini yapki bu bilmem ne ler konuşmasın!
AKEPE GÜDÜMLÜ HERİFLER BUNALR .
doğru demiş adamın laflarını başka yerlere çekmeye gerek yok fatih altaylı isimli yalaka bilmediği konularda yorum yapmayı çok sevdiği için kendi gibi imansız cahillerden takipçi kasma peşinde
@aqcakocali bu herif g.t korkusundan mı sakal bırakmış yoksa Allah muhafaza sapıklar neler düşünür neler
Gazeteci ve sakallı ikiside aşağılıktır. Altaylı öküz altında buzağı arıyor. Bir aptalla tartışma seni kendi seviyesine çeker.
işte Akepe Türkiyesi daha neler göreceğiz bakalım yazık oluyor bu ülkeye cahil yobazlar sardı her yanımızı.. Meral Abla son umudumuz başka çaremiz yok İYİ parti İYİ gelecek Türkiyeye..
Sen kadını görüp Düşünceye giriyorsan eğer, SAKAL seni KURTARAMAZ.....
Sapık zihniyetli yamyam
söz konusu sakal EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM'in rızası için bırakılır Laf Söz etmek Efendimize dil uzatmak olur. Kendini bilmez ehli sünnet düşmanı yazarım diye geçinen insanın lafına kanıp eğri kelam etmeyin arkadaşlar.
lan pislikler şimdi konuşun susacak zamanınızda gelecek kılda keramet olaydı bir yerinde çıkmazdı zırzop
müslümanların yüz karası ibneler. sizin yüzünüzden insanlar dinden soğuyor. karakteri bozuk it oğlu itler.
Ensarcılarda yavrucakların sakalı yok diyemi bu canavarlığı yaptılar acaba? Zihniyetler örtüşüyor çünkü. gerçi bakan resmi olarak adını koyup bir kereden birşey olmaz dedi onlar için. Zaanımca aralarında kendi çocuğu torunu yoktu ondan.
yoksa seni Cübbeli mi yazman için ikna etti???? onların da tv si var !!! ve yayınlarında pek fark yok!!!!
Araştırın bu adam kesinlikle oğlancıdır,daha videoda yüz, mimik ve diğer vücut hareketlerini görünce hemen çözdüm bu adam oğlancıdır,oğlancılar hep mutsuzdurlar, isterlerki sürekli yanlarında erkekler olsun, bu adamda mutsuzluğunu dışa vuruyor, ortalığı kızıştırıp içeriye iyi ,sağlam erkekler atmaya çalışıyor olabilir.Son yıllarda dini dernek,vakıf,yurt,okul ,cami ve benzeri yerlerden bu tür sapık hareketlerin su yüzüne çıkması çok düşündürücüdür,bu hastalığımız ecdad yadigarıdır,2018 yılına kadar bunları çözememiş olmamız bizleri çok üzüyor.
allahın sapıkları yolda yürürken gördükleri kadınlar hakkında ne geçiriyorlarsa içlerinden dışlarına vurmuş
Birisi yanlış konustu diye bu sapığı dine akpye bagladinizya esas siz sapiksiniz
Altaylı cümlede işine gelene almış hoca açıkça demiski sakalı olmayipta saçını uzatan erkek uzaktan kadına benziyor demiş . dogru benzemiyormu? ben yakından bile benzetiyorum.
Bunları haber diye okuyuculara sunanlar utansın. Şarlatanların reklamını yapmaktan başka bir şey değil.
işte ülkenin hali, şimdi bunu kınayan uyaran bir diyanet var mı? bir bakan milletvekili var mı takip edin,çıkmaz. çıksa ne diyecek, arkadaş ayıp etmiş o sözler kendisini bağlar....der kapatırlar,yaa pislik resmen sapık, sakalı yoksa yaklaşınca türlü şeyler gelir akla diyor, kendini bu tür düşüncelerden korumak ve kadın sanılmasın diye sakal bırakıyor demekki.
bu yobazların zaten biliyoruz gay oldugunu altaylı
Bu gibi insanlar itiraf etmiş oluyorlar sakalsız erkekleri görünce ne düşündüklerini. Sakalsız erkekleri, Allah muhafaza etsin sizin gibi sakallılardan.
Şaklaban cahil takımı. Böyle vasıfsız tipler Dinimizide Mundar ediyor arkadaş
YUHHH YAZIKLAR OLSUN HER GÖRDÜĞÜNÜZ KADINA İÇ GEÇİRİRSENİZ, BU MEMLEKETİN BAŞINA ÇOK İŞ AÇARSINIZ.
Esas kaçırılan nokta başka. Uzaktan kadın zannedip bir sürü düşünceyede girersin, NE GEREK VAR İNSANLARI MEŞGUL EDİYORSUN. Mahlukatın üzüldüğüne bak ayakta fantazi yapıcak karşısına sakallı çıkınca fantazi boşuna gitti diye ona üzülüyor.
Kardeşim biz atatürkün yolundayız sakaldan bizene muhammed sakal bırakıyosa
@teoman_istanbullu_1983 ataistler putsever şaşırmadık.
@suatgenc Böyle saçma,yobazca,cahilce yorum yaparsan.Devletimizi yöneten,çok önemli mevkilerde görev yapan kişiler içinde aynı duygu içindesinki bu affedilemez,hakarettir,başın belaya girebilir.Sakal kişinin istegidir.Ne sakallılar var,sakalının arkasına gizlenmiş değilmi?
işte HURAFELERLE DİNİ ÖĞRENİRSEN OLACĞI BU UYDURULMUŞ HADİSLER TERK EDİLMEDİĞİ SÜRECE BÖYLE GİDER BUNYOPLUMDAN BİŞY OLMAZ BUNLAR TAMAMEN HADİS UYDURMALARINDAN DOLAYIDIR
aha ben köseyim sen beni erkek mi kadın mı diye ayırt edemiyormusun çok merak ediyorsan sana ne oldumu zu ispatlarız sen miletin erkekmi kadın mı diye arkadan nniye bakıyorsun çok meraklısan gel önden bak... git bu mikrobun kesin 2 .3 tane bayan la evlidir nefsimi köreltiyorum deyip 2.3 evlilik yapar gecede birinin koynuna girer ve elhamdulilah müslümanız derler
SAKAL BIRAKAN KENDİNİ ALİM ZANNEDİYOR.
bu şarlatanlar yüzüne bu güzel dini yobazlık zannedenler cahilin en ileri gelenleridir...
LA GODOŞ HOCA..AÇTA LUT KAVMİNİ OKU KURAN DAN..SEN VE SENİN GİBİ GODOŞLAR BİRGÜN CEHENNEMİN TAŞI OLACAKSINIZ SOYSUZLAR..
Ulan soytarilar atayislere firsat veriyosunuz defolun gidinn
Bırakın sakalı kılı önce bir bakın bakalım kendinize siz adam mısınız sakala gelesiye kadar o kadar onemli şeyler varki
2019 sonrası HAZIRlıklar başladı.Bunlarda TALİBAN ın yada İŞİD in değişiği
Diğer Haberler