Şakanın böylesi: Klimayı tabut zannedince...

Zonguldak’ta, benzerine az rastlanan bir şaka görenleri şaşırttı.

Tabuta benzetilen klimayı görenler ellerini açıp dua etti. Zonguldak’ta, bir iş hanı girişinde benzeri az görülmüş bir şaka yapıldı. İş hanında bulunan bir klima servisi çalışanları tarafından uzun ve çok yer kaplaması nedeniyle bir klimanın dış cephe ünitesi bina girişine bırakıldı.

Toz kapmaması için klimanın üzerine örtü seren çalışanlar, şaka yapmaya karar verince bir bayanın tülbendini alarak klimanın üzerine bıraktı. Görenler klimayı tabuta benzetirken, içerisinde bir bayan cenazesi bulunduğunu düşünerek, dua etmeye başladı. Yapılan şaka ve müşterilerin ellerini açarak yaptığı dualar, binanın güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Müşterilerden bazılarının bildikleri duaları okuduğu, bazılarının ise Yasin-i Şerif okuduğu öğrenildi. Servis çalışanları, bir anda akıllarına gelen şaka ile insanların duyarlılıklarının ne kadar üst seviyede olduğunu bir kez daha gördüklerini ifade etti. (İHA)

ilginç haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Duyarlılık değil bu resmen koyunluk. Beyni din ile uyuşturulmuş toplumun koyunuğu.
böle zeki toplum olduktan sonra tabi ülke gelişmez ve akp inmez......
senin gibi embesiller olmasında kim olursa olsun
akp'den önce senin gibi kuş beyinliler vardı iktidarda geliştirselerdi ya ülkeyi....
Zonguldak CHP lidir :) Başkanıda Vekilide. :)
msspor boşuna laf anlatmaya çalışma görmüyor musun alayı afyonlanmış gibi kör cahil saldırıyorlar küfürler hakaretler, ben böyle yorum yapacaklarını bile bile yazdım ilk yorumu. Bu ülkenin insanı düşünmekten sorgulamaktan yoksun bağnaz cahil pislik bir toplum çünkü.
vay arkadaş ak parti ne yara açmış içinizde neye baksanız akp diyorsunuz helal tayyip beye valla esiri olmuşsunuz
HİÇ TANIMADIĞI HALDE ARKASINDAN DUA EDEN ANADOLU İNSANIDIR .. KOYUN SADECE GEVİŞGETİRİR .....
koyun dine saygı göstermemektir. senin koyun dediklerinin en azından saf olan güzel bir inanışları var
İşte her boku din zannetmenizden sizin koyunluğunuz, Allah size akıl fikir vermiş kullanmadıktan sonra düşünemedikten sonra koyundan ne farkın var ?
"kirlimelakonli" ne alakası var dinle uyuşturulmanın, adamlar salaklık yapıp dini şakaya alet etmişler,o zavallılarda ölü var düşüncesiyle gerekeni yapmışlar.yoksa senin gibi beyni alkolle uyuşturulmaktan iyidir,dinle uyuşturulmak....sen alkolle uyuşursun,bir başkası dinle bir başkası vs.ile...sen buna karışamazsın...
sen öldüğünde inş kimse sana koyunluk yapmaz o zaman.
bu mallarda ne yapacaklarını bilmiyorlar.en büyük şakayı ölüm gelince size yapacaklar
Bana ne kadar küfreden varsa 2 misli kendi ailesine girsin. Benim orada anlatmaya çalıştığım şey bambaşka birşey sorgulamadan bihaber koyun sürüleri sizi hemen küfretmeye başlamışsınız nasıl sahte Müslüman olduğunuzu gördük işte, bundan güzel şey mi var.
Bu esek sakasini yapanlarin pek Allah, ahiret,kabir korkusu yok heralde..dua edenlerin duyarliligini, dini duyarliligi saka malzemesi yapmak pek dogru degil.
Bakmak değil, görmek lazım. Tam bir sazanlık örneği.
Aynen katılıyorum. Burada küfreden yobazların da ordaki sığırlardan bir farkı yok.
lan kirlisiyahmelankoli denen dallama sen kesin ugur dundar gibi masonsundur sizin gibiler bu ülkeden silinip siikılip yok olacaksınız dinsiz imansız karektersizler
Hoşt köpek, önündeki kaptan ye hırlama sağa sola.
senin gibi beyinsizlerin bunu anlamasını beklemiyoruz bı gün geberip gittiginde görürsün dini
(kirlisiyahmelankoli)senin gibi uyuturucu madde,alkol veya sapıklıkla uyuşturulacağımıza dinimizle uyuşturulmak bizim için şereftir münafık herif seni..
Sen benim dediğimi anlamamışsın. İşte koyun olduğun buradan belli. Kimin münafık olduğunu istersen Allah'a bırak çünkü kul hakkı yiyip de Müslümanlık taslayanlar kadar onlara oy verenler de aynı günaha ortaktırlar. Klavye delikanlısı gevşek seni.
kirlisiyahmelankoli DENEN SALAĞIN APTALCA YORUMUNU BEĞENEN 17 KİŞİNİN VARLIĞI BİLE ÜLKEMİZDEKİ DİNİ BİLGİLERİN NE KADAR YETERSİZ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. CENAZE GÖRÜLDÜĞÜNDE DUA OKUNMASINDAN BİLE RAHATSIZ OLAN BİRTAKIM ZAVALLILARA SADECE ACIYORUM.
cenaze görüldüğünde diyorsun akıllı.. cenaze mi var ortada sadece sarıp sarmalanmış.. bu kadar mı bağnazsınız.. diğer geçen giden adamlar neden durmadı peki...
arabistana giden hacılar otobüslerde yaşlılara yer verin yazısını görünce hatim iniidiyorlarr bu çok normal yeterki arapça yazı görmesinleerrr ...cehalet bu işte dini eğitim şartttt tekkeden tukkadan din öğrenirsen sonucu bu olurr çok görmeyelim ..
Allah insana akıl vermiş insan merak eder içini açar bakar ne var diye ...Bizim millet her boka inanıyor
katılıyorum ayhan1125 başında bekleyen de yok ki yani cenazeymiş densin öyle başıboş tabut gören var mı?? ne saçma sapan bişey olmuş..
kirlisiyahmelankoli sen tam bir AMK sın. yani ALLAHSIZ,MAYASIBOZUK,KAFİR OLUYORSUN
Sen de neye inandığını bilmeyen bozuk bir orospu çocuğusun.
Birisine kafir demeden önce iki kere düşün, eğer o insan kafir değilse otomatik olarak sen dinden çıkarsın. İslamı o kadar iyi biliyorsan bunu düşünmen gerekirdi ama bilmiyorsun sen de İslam'ı, o yüzden zavallı bir yobazsın.
ne var aq. zoruna mı gitti insanların dua etmesi...
kirlisiyahmelankoli, sende de uyuşturacak bir beyin olsaydı keşke.
neresi komik ki tabut süsü verilmiş se rahmet için okunur insanlar nerden bilecek içinde ne olduğunu böyle yaparak bir sosyal kültürümüzü daha zedelemeyin
ne vicdanlı milletiz vesselam
Diğer Haberler