Sami Yen'de sessizlik!

Aslan zorlu Antep virajına çıkıyor, maç seyircisiz. Ama taraftarın takımı yalnız bırakmaya niyeti yok, Sami Yen´de şölen var!

İtiraz kabul edilmeyince Zirve yarışından kopmak istemeyen Galatasaray, bugün Gaziantepspor ile Ali Sami Yen Stadı'nda kozlarını paylaşacak. Ankaraspor deplasmanında küfür edildiği gerekçesiyle PFDK tarafından 1 maç seyircisiz oynama cezası alan ve Tahkim Kurulu'na yaptığı itiraz kabul edilmeyen Sarı-Kırmızılılar, tribünde seyircisinden yoksun olsa da, Mecidiyeköy yine ‘Cim Bom' sesleriyle inleyecek. Karşılaşma saat 19.00'da... Ancak bu kez şölen saatler 15.00'i gösterdiğinde başlayacak!

Cim Bom'da 3 eksik var Futbol Federasyonu'na tepkili olan ve takımı yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar, müthiş bir organizasyon gerçekleştirecek. ultrAslan'ın önderlik yaptığı grup, 15.00'te Florya'da toplanarak, kafileye stat girişine kadar eşlik edecek. Ayrıca mücadele bitene kadar stadın çevresinde destek için tezahüratlar yapılacak. Aslan'da sakatlıkları süren Linderoth, Uğur ve Arda kadroya alınmayacak. Konuk ekipte ise Sedlak ve Özgür Bayer yok.

STAT: Ali Sami Yen (Seyircisiz)
HAKEMLER: Barış Şimşek, İsmail Köse, Gökhan Memişoğlu
GALATASARAY: Aykut, Sabri, Servet, Emre, H. Balta, Barış, Okan, M. Topal, Ayhan, Ümit, H. Şükür
GAZİANTEPSPOR: Murat, İlhan, Deumi, M. Polat, Ergün, Bülent, Özgür, Volkan Arslan, Zurita, Ekrem, Beto
SAAT: 19.00