Samsun'da tramvayda insanlık dersi veren gence ait yeni görüntüler ortaya çıktı

Samsun'da tramvayda yolculuk yaptığı esnada, ayağında ayakkabısı olmayan Suriyeli çocuğa kendi ayakkabılarını çıkarıp veren gencin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Iraklı olduğu öğrenilen gencin tramvaya ayakkabılı bindikten sonra ayakkabısız olarak indiği ve çoraplarıyla yürüdüğü kameralara yansıdı. Büyük takdir toplayan gence ise henüz ulaşılamadığı öğrenildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ bünyesinde hizmet verilen tramvayda yolculuk yapan bir genç, yolcular arasındaki bir çocuğun ayakkabısız olduğunu fark etti. Oturduğu yerden kalkan genç, çorapla gezen çocuğun yanına giderek, sohbet etmeye başladı. Genç, sohbetin ardından ayağındaki ayakkabıları çıkarıp, çocuğa verdi. Ayakkabıları çocuğun ayağına giydirip, bağcıklarını da bağlayan genç, yerine dönüp, çorapla yolculuğuna devam etti.

Gencin davranışı, tramvaydaki yolcular tarafından takdirle karşılandı. Olay anı, bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülenip, sosyal medyada paylaşıldı.

ayakkabilarini-veren-genc

ÇORAPLARIYLA YÜRÜDÜ

Iraklı olduğu öğrenilen gencin yeni görüntüleri de ortaya çıktı. Atakum ilçesi Mimar Sinan İstasyonu’ndan tramvaya ayakkabısıyla binen ve Canik ilçesi Samsunspor İstasyonu’nda ayakkabısız inen gencin görüntüsü güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde gencin, tramvaydan indikten sonra, ayakkabıları olmadan, çoraplarıyla yürüdüğü görülüyor. (Ajanslar)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
tam bir insanlık dersi .bizim insanımıza büyük bir ders niteliğinde .suriyelilerin ne işi var ülkemizde diye yaygara koparan yoklugu yoksullugu vatansızlığı bilmeyen ahmaklara ders olsun
bizim bir tek donumuz kaldı vermediğimiz. Donumuzu da verelim mi. Bu algı yaratmak için yapılan bir operasyon gibi geldi.
GÜNAHI O ÜLKEYİ MAHVEDENLERE
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler