Samsung Galaxy Fold'un videosu yayınladı!

Samsung, yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold ön siparişe açılmadan önce cihazın dayanıklılığını gösterdiği bir video paylaştı. Firmanın belirttiğine göre Samsung Galaxy Fold 200.000 katlanmaya dayanabiliyor.

Samsung Galaxy Fold'un videosu yayınladı!

Güney Koreli teknoloji üreticisi, Galaxy Fold'un içeri katlanır ekranının dayanıklığını test eden yeni bir video yayınladı. Samsung'un robotları tarafından yapılan bu testte Fold'un ekranı açılıp kapanmalara karşı test ediliyor.

Samsung'un bu testleri sonucunda; günde ortalama 100 defa açıp kapanma ile ekranın ortalama 5.5 yıl dayandığı ortaya çıktı. 200.000 katlanmaya dayanıklı olan bu ekranın, 5.5 yıl sonra fonksiyonelliğini doldurduğunda Samsung tarafından ücretsiz değiştirilmesi bekleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
şimdi bile kim telefonu 5.5 yıl kullanıyor ki. en fazla 3 yıl. telefonun ekranı bozulmasa bile başka birşeyi bozuluyor zaten. 2-3 yıl götürüyorsa telefon manyakları için tamam demektir :DDDD
adamların tetst cihazları bile mükemmel. biz daha tartışıp duralım siyaseti.
Katlama izi ve hafif katlama çukuru hemen oluşuyor haliyle o katlanan noktada dokunma sorunu oluşabiliyor bazen bikaç kez dokunmanız gerekebiliyor (Sadece katlanan noktada)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler