HABER

Samsung Galaxy S10+’ın ön kamerası yalnız olmayacak!

Galaxy S10+ hakkındaki gerçekler Güney Koreli The Bell isimli bir internet sitesinin raporuyla ortaya çıktı. Siteye göre üç farklı model ile gelecek Galaxy S10 serisinin en tepe modeli Galaxy S10+’un olacak ve Galaxy S10+’ın özellikle kamera tarafında hayli büyük değişiklikler olacak.

Samsung Galaxy S10+’ın ön kamerası yalnız olmayacak!

Samsung Galaxy S10+ hakkındaki ilk gerçekçi iddialar geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Farklı kaynaklar tarafından gelen bu sızıntılar Galaxy S10 serisinin 3 farklı model ile geleceğini işaret ediyordu. Sırasıyla Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 kodlamalarına sahip Galaxy S10 modellerinin en tepe modeli iddialara göre Galaxy S10+ olacaktı. Bugün gelen Kore kaynaklı sızıntılara bakılırsa Galaxy S10+ tepe model olmanın hakkını bir hayli verecek.

SAMSUNG GALAXY S10+’IN ÖN KAMERASINA KARDEŞ GELİYOR

Güney Koreli The Bell isimli internet sitesine konuşan bazı kaynaklara göre Samsung Galaxy S10+’un sadece arka kameralarının değil ön kameralarının sayısı da artacak. Beyond 2 kod adına sahip olan Galaxy S10+ modelinin ön tarafında çift kamera kurulumu olacak. Galaxy A8 (2018) modelinde olduğu gibi 16 MP+8 MP ön kamera kurulumuna sahip olması beklenen Galaxy S10+’ın arka kameraları değişimden nasibini alacak.

GALAXY S10’UN SADECE ÖN KAMERASI DEĞİŞMEYECEK

Samsung içinden gelen son söylentilere göre Galaxy S10+’ın arka kamera sayısı da Huawei P20 Pro’da olduğu gibi üçe çıkacak. Ayrıca ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusu ve Face ID benzeri bir yüz tanıma teknolojisi de Galaxy S10+’ın içine entegre edilecek.

Picture1

Özellikle değişken diyaframlı üç kamera kurulumu ile yine çitayı Allahu Ekber dağlarına çıkartacak olan Samsung’un yeni Galaxy S10 serisi akıllı telefonlarını MWC 2018 etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön