HABER

Samsung Galaxy S3 ve Galaxy 3D’yi hazırlıyor

İlk Galaxy S modeliyle akıllı telefon pazarında önemli bir başarı yakalayan Samsung, Galaxy S2 ile de bu başarısını artırarak devam ettirdi.

Samsung Galaxy S3 ve Galaxy 3D’yi hazırlıyor
2012’de ise beklenti daha da iyi bir Galaxy S3.
İnternette dolaşmaya başlayan yeni söylentilere göre Samsung, 2012 yılında 2 iddialı Galaxy modeli hazırlıyor. Bunlardan ilkinin serinin devamı olacak Galaxy S3. İlk Galaxy modelinde 4 inç ekran kullanan Samsung, ikinci Galaxy S’te ise 4.2 inçe geçmişti. Üçünçü modelinde 4.3 ya da 4.5 inç ekran kullanması bekleniyor. Ekranın fazla büyümesi beklenmiyor zira firmanın 5.3 inç ekranlı Galaxy Note modeli bulunuyor. Bunun yanında Galaxy S3’in HD Super AMOLED ekran ile 1280×720 piksel çözünürlük sunması bekleniyor.
Galaxy S3 işlemci konusunda da modaya uyup 4 çekirdekli Exynos işlemciyle piyasaya sunulabilir.
Galaxy S 3D ise LG Optimus 3D ve HTC EVO 3D’ye rakip olarak piyasaya girecek. Bu modeller çok ilgi çekmiş olmasına rağmen yüksek satış rakamlarına ulaşamadı. Dolayısıyla Samsung’un fark yaratmak adına neler yapacağı merak konusu. Galaxy S 3D’nin gözlüksüz 3D görüntüler sunan ekranın dışında Galaxy S2 ya da Galaxy S3’ün donanımını kullanması bekleniyor.
[ ****](http://www.scroll.com.tr/62095/2011nin-hayal-kirikligi-yaratan-oyunlari/)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler