Şanlıurfa'da 9 aylık işe 44 bin başvuru

Şanlıurfa'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Toplum Yararına Program kapsamında 9 ay süreyle okulların temizliğini ve çevre düzenlemesini yapmak üzere bin kişi alınacağının duyurulması üzerine rekor başvuru geldi. Geçici iş için açılan kontenjan bin kişi ile sınırlı tutulan iş için 44 bin kişinin başvurması üzerine işe alınacak kişiler stadyumda yapılan kura çekimiyle belirlendi.

Kura, 11 Nisan Stadyumu'nda noter huzurunda yapıldı. İş başvurusunda bulunan kişilerin tribünleri doldurduğu stadyumda, kura çekimi ile asil ve yedek isimler belirlendi. Kuradan ismi çıkanlar işe alınacakları için büyük mutluluk yaşadı.

Bin kişilik işe 44 bin kişi başvurdu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
canım ülkemizi büyüme de dünya 13 cüsü imiş o yüzden Şanlı Urfada 1000 kişi alınacak işe 44 bin kişi başvurmuş yazık allah allah deyip bu insanları kandırmayın allah hepinizin belasını verecek
Niye acıyorsun ki.Onlar oy kullanıyorlar.İstedikleri bu.Sonuçlarına katlanıyorlar.Bizim suçumuz ne?Akp ye oyda vermiyoruz.Esas acınacak masum bizleriz.Onlar masum değil.
Sayı çok fazla olduğu için Urfa'da yapamamışlar ama her yerde ak partiden referans getirenleri alıyorlar. Kura falan yok. Ak partide tanıdığı olmayanın, kendilerinden olmayanın yaşamaya hakkı yok çünkü.
insanları o kurra da bile haremlik selamlık olarak ayırmışlar. rezalet resmen.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler