HABER

Sapanca'da bacakları kesilen köpeğin ardından farklı bir vahşetin görüntüleri ortaya çıktı!

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde ormanlık alanda bacakları kesilmiş halde bulunan ancak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayan yavru köpeğin ölümü sonrası tepkiler çığ gibi büyürken, kan donduran bir görüntü daha ortaya çıktı.

Sakarya'nın Sapanca ilçesi, Yüzevler Mahallesi'nde ormanlık alandaki köpekleri beslemeye giden hayvanseverler, patileri ve kuyruğu kesilmiş yavru köpeğin yerde kıvrandığını görmüş, veterinere götürülen ağır yaralı köpek daha sonra tedavisi için İstanbul'da bulunan bir veteriner kliniğine gönderilmişti. İstanbul'da ameliyat edilen yavru köpek kurtarılamamıştı.

Vahşet görüntüsünde 3 çocuk yavru bir köpeğe işkence ediyor. Kurtarılamayan yavru köpeğe benzerliği ile dikkat çeken olayda çocuklar bıçakla önce yavru köpeğin kuyruğunu kesiyor.

GÖRÜNTÜLER KAN DONDURDU

İnleyen ve kaçmaya çalışan yavru köpeğe eziyet eden çocukları görüntüsü izleyenin kanı dondurdu. Görüntülerin bazı kısımlarını aşırı şiddet içerdiği için yayınlamıyoruz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 146 yorum
Allah’ın laneti hayvanlara karşı eziyet edenlerin üzerine olsun
Birde bu suriyeli hainleri onların veletlerini ülkemize sokanların üzerine olsun.
@ali_yahsi_1994 ...Ayrıca da bu yorumu beğenmeyen aynı kefede olan yaratık iki ayaklarının üzerine olsun..
@alprsln ne alaka lan bu sende savas magduru olursunda inşâAllah ayni sey senin başinada gelsin baska yere siginmak zorunda kalirsin inşâAllah
İlk eğitim Ailede başlar. Aile yapısı bozuk çocuklar genelde şiddet eğimine yatkın oluyor. Ailenin veremediği terbiye ve eğitimi kolay kolay kimse veremez. Allah ıslah etsin...
küçük şam şeytanları.. bu yaşta bunu yapan vijdansız kalpsiz veletler ilerde insan da keser, biz sinek öldüremezdik be.
Geri Dön