HABER

Sarhoş okul müdürü

ANKARA (İHA) - Ankara'da dün akşam meydana gelen bir trafik kazasının ardından yaşananlar, görenleri hayrete düşürdü. Alkollü olarak orta refüje çıkan ve çevresindekilere saldıran sürücü okul müdürü çıktı.

Akşam saat 20.30 sıralarında 06 LN 422 plakalı özel otomobille Cebeci'den Kızılay istikametine gitmekte olan Tahir Ersöz, Dikimevi Kavşağı'nda otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybedince orta refüje çıktı. Vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen görevli trafik polisleri Tahir Ersöz'den ehliyet ve ruhsat istedi. Alkollü olduğu gözlenen Ersöz, ağıza alınmayacak küfürler ederek polislerle kavga etmeye başladı. Polislerin kendisine karşılık vermemesi üzerine daha da sinirlenen Ersöz, polisleri kameralar karşısında şovmenlik yapmakla suçladı. Kendisine müdahale edilmemesinden cesaret alan Tahir Ersöz, görevli trafik polislerini itip kakmaya başladı. Yeni kabul edilen Avrupa Birliği Yasaları sebebiyle Ersöz'ü bir türlü zaptedemeyen trafikçiler, haber merkezine anons ederek kaza yerine karakoldan takviye ekip istediler.

KARAKOLU DA BİRBİRİNE KATTI Ali Nail Erdem Lisesi'nde okul müdürü olduğu öğrenilen Tahir Ersöz, birara yanında bulunan ve aynı okulda hizmetli olduğu öğrenilen bir kişiye de küfürler ederek itip kaktı. Olay yerinde toplanan vatandaşlar, Ersöz'ün polislere hakaret etmesine daha fazla dayanamayınca kavga çıktı. Bir anda kalabalık içinden birkaç kişiyle yumruklaşmaya başlayan sarhoş okul müdürünü, linç edilmekten trafik polisleri kurtardı. Karakol ekiplerinin gelmesiyle gözaltına alınan müdür Ersöz'ün, karakolu da birbirine kattığı öğrenildi. Görevli trafik polisleri ve sarhoş okul müdürü karşılıklı olarak birbirinden davacı oldular. Ersöz'ün Adli Tıp Kurumu'nda yapılan muayenesinde 180 promil alkollü olduğu öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön