Sarıgül'den şarkılı mesaj

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sivas'ın Zara İlçesi Eymir Köyünü ziyaret etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi için aday olacağı söylenen Sarıgül, ilk kez bu kadar net mesajlar verdi.

Köydeki kalabalığa hitap eden Mustafa Sarıgül, "İstanbul'a gittiğiniz zaman ricam var. Kazanacağız inşallah... İstanbul'a ne zaman dönerseniz komşularınızdan 4 kişiyi ikna edin. 4 kişiye deyin ki bu Sarıgül güzel adam, bu Sarıgül ayrımcılık yapmaz... ne derseniz deyin 4 reyi alın" dedi. Sarıgül "Önce İstanbul'u sonra Türkiye'yi sallamaya hazır mısınız" dedikten sonra konvoyundaki minibüsten çalınan şarkı dikkat çekti. O şarkının sözleri de İstanbul vurgusu dikkat çekti.

Sarıgül'ün eşlik ettiği şarkının sözleri şu şekilde:

İstanbul sıra bizde

Zamanı geldi işte

İyi günde kötü günde

Çare Sarıgül’de

İstanbul sıra bizde

Zamanı geldi işte

İyi günde kötü günde Çare Sarıgül’de

Zamanı geldi, zamanı geldi

İstanbul’da Sarıgül zamanı geldi

El ele verelim, birlik olalım

İstanbul’a en güzeli sunalım

Zamanı geldi, zamanı geldi

Mustafa Sarıgül zamanı geldi

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
Bende bi akpartili olarak solda tek sevdiğim isim sarıgüldür. adam gibi adamdır. zaten biz onu sevdiğimiz için diğer cehepelilerde sarıgülden korkuyor. sarıgül bağımsız aday olsa nerden olursa olsun oa oy verirdim. cehepeye asla oy vermem lideri değişmedikçe. Bence Türkiyenin en iyi SİYASETÇİLERİNİ sıralarsam ERDOĞAN,ABDULLAH GÜL, SARIGÜL, NUMAN KURTULMUŞ, BÜLENT ARINÇ.
Eski bir akpartili olarak sol görüşten oy vereceğim tek adam sarığüldür..bu adam gerçektende ayrım yapmıyor..birgün bakıyorsun CAMİ cemaatini alıp iftara götürüyor,birgün bakıyorsun cemevine gidip sohbete katılıyor..bu adamı gerçekten seviyorum.. DENİZ BAYKAL ve KILIÇTAROĞLUNDAN nefret eden biri olarak İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ seçimlerinde CHP ye oy vereceğim tek insandır..aksi taktirde CHP mi topunun canı cehenneme...
3 yıl önce İzmir ve eskişehir mitinglerine gittim .Değişim hareketi ve Sarıgül'ün büyük potansiyeli vardı.Üye sayısı büyük bir hızla artıyordu.Fakat CHP'nin başına Kılıçdaroğlu geçince hızla büyüyen oluşumun önüne takozu kendi koydu ve kendine inanan inşanları yüzüstü bıraktı.Artık ağzıyla kuş tutsa ona inanmam.
elbette sosyal demokrat biriyim,saugüle oy verirmiyim bilniyorum ama.sağda solda duvarlarımıza ÇARE SARIGÜL yazdırıp krililik oluşturması ne kadar terbiyesizz ve saygısızca.biz senin uşağınmıyız sayın sarıgül her dafasında üzerine boya yapmamız gerekiyor.adamlarına söylede bindiğin arabanın kapısına aynı yazıyı yazasınlar yada kendi arabalarına.
sarıgül gerçekten adamm gbi adamdır yani kesin olarak uhee bakın bakın hatunlarn açtığı kupon sitesini gördünüzmü BAYANKUPON adı mükemmel bir atılım yapmışlar iki haftada dortyuzkırtdört milyar kazandırmışlar herkese kazandırıyorlar. dort milyarlık ücretisz yarışmada var hemen BAYANKUPON yazıp aratın ilk site mucize gibi mukemmel ya
BELLİ BİR YAŞIN ÜSTÜNDE OLANLAR BİLİR.CHP İST. BEL.BŞK. NURETTİN SÖZEN VARDI.TÜM CHP LİLER GİBİ ODA İŞ KONUSUNDA BASİRETSİZ,BİLGİSİZ BİRİYDİ HİÇ BİR İŞ YAPMADI NE ALT YAPI NE ÜST YAPI.AMA BİRŞEYİ ÇOK İYİ YAPTI.İST.UN İÇİNE ETTİ.NE KADAR YANDAŞ HEMŞERİ VARSA SİVASTAN İST.A GETİRDİ.HAZİNE ARAZİLERİNİ PEŞKEŞ ÇEKTİRDİ.GECEKONDULARI YAPTIRDI.BİRDE YOL AÇTI BUNLARA.İST. GECE KONDU ŞEHRİ OLDU. AYRICA RÜŞVET,YEME,İÇME AYYUKA ÇIKTI.MÜDÜRÜ KAÇ YIL HAPİS ALDI.BUDA CHP NİN KAZANDIĞI SON SEÇİM OLDU. ŞİMDİ SARIGÜL SİVASTAN SESLENİYOR ÇÜNKÜ 1 MİLYONA YAKIN SİVASLI İST.DA. AKILLI ADAM AMA NAFİLE.ŞANSI SIFIR
Sarıgül boş konuşuyor adaylığınıda koyamaz vede kazanamaz. Sarıgül Başbanımızdan izin alacak ondan sonra adaylığını koyacak sarıgül göründüğü gibi cesaretli değil şişlinin bazı mahalleleri sarıyere bağlandığında sarıgül şişli halkına soracağım referanduruma gideceğim dedi Akp den zılgıtı yeyince polisi karşıma alıpta referandum yapmam dedi sandıkları iptal etti Başbakanımız sarıgül otur yerine dese yerinden kalkamaz sarıgül sana şişli yeter otur oturduğun yerde karşında deniz baykal yok hava atacak ona göre....
akp ye gerçek bir rakip olur
merak etmen yandaş medya harıl harıl çalışıyor gene bi bayan sokarlar koynuna merak etme bi bankankanın ortagı yaparlar merak etme gene bi yolsuzluk bulurlar burası müslüman ülke elhamdürüllah müslümanız ama ne yapacan iftira ve yalanda üstümüze yok allah yar ve yardımcın olsun
alırmı alır istanbulu.istanbulda ençok sivaslı yaşıyo.akp tabanındanda yüzde 35 oy alacağı anketlerde çıktı.bence alması süpriz olmaz.
bekle alırsın istanbulu.chp ye oy veriyorum ama bu donek adam aday olursa akp ye oy veririm
tayyip 2 yolda
SARIGÜL 2. CEM UZAN VAKASI OLUR BAŞKA BİRŞEY OLMAZ.
Ha Sarıgül İstanbul'un belediye başkanı olmuş ha İstanbul'da 8 şiddetinde deprem olmuş.Hasar aynı hasar.
yahu akp varken senin gibi koç ve demirel uşağına darbecilerin başbakanına kim inanırda seni başkan yapar
Tabi tabi zamanı geldi İstanbulu yönetmek Şişliyi yönetmeye benzemez Mustafa?Aday olda boyunun ölçüsünü al bakalım yüzde kaçlık oyun varmış?Gandi bile koysa İstanbulu alamaz.
BU OKLARIN ALTINDA SANA ASLA OY VERMEM..SENİ SATANLARIN YANINDA İŞİN YOK..SAFINI DEĞİŞTİRDE DEĞİŞTİĞİNİ ANLAYALIM..
seviyorum bu adamı.. inşallah alacak CHP ile..
senin doğduğun güne lanet olsun sen dış güçlerin usağısın
ne oldu sıçtı cafer bez getir mi oldunuz aynı gezi gibi korkakalar sizi.zaten takunyacıların alayı tırsık faredir.
şovmen
Helal olsun inşallah devamında sizi başkanlık koltuğundada görürüz.
Gönlüm bağımsız aday olmasında ama chp den de olsa oy verilir.
kazanır bu adam seviliyor akp kapar ama bunuda :)
bu adam adam akp yozlaşmasına dur diyecek kisi Sarıgül hilesis bir seçim olursa eğer Sarıgül İBB başkanı olması için önünde hiç bir engel yok
sarıgül oy avcılığı yapıyor toptaş çalışıyor ve yine başkan olacak hak ediyor çünkü gerçek bu.
sarıgül senı CHP den beklıyoruz.bu rantçılardan bıktık.biraz daha geç kalınırsa her taraf AVM olacak.akp ye oy veren esnafa da şaşıyorum.adamlar ellerınden ekmeklerını alıyor hala akp nin peşinden koşuyorlar.o zamanda geçim sıkıntısından konuşmıyacaksın.çiftçisi mazot un pahalılıgından ürününün para etmemesınden yakınır ama takım tutar gibi gene akp nın peşindedir.eee o zaman susacaksın kaderıne aglıyacaksın.
sarigul sen chp dekilere benzemiyorsun esasli adamsin gel sende akp ye yoksa chp seni bitirecek
Sarıgül ü joker olarak bekletiyorlardı Erdoğan ın miadı dolduğu zaman yerine geçecek kişi Sarıgül dür
yorumlara bakınız korkunun ecele faydası yokmuş
bu adam iyi adam inşallah istanbullu kardeşlerim doğruyu(sarıgülü) görürler.
sayın sarıgül sizden ne köy olur nede kasaba, sizin tayyip'ten farkınız nedir acaba? siz şişli'de kalın, boyunuzu aşan işlere girmeyin, bu millet döneklere pirim vermiyor artık..
Yolun açık olsun. Zaranın bir köyü senin için önemliyse, sen de bizim için önemlisin.
HAYAL BE SARIGÜL.Ama seni Severim Mertsin Harvisin ama İstanbulu sola bida vermezler
buda boşuna tonla masraf yapıyo...
OYUMUZ SENİ MUSTAFA SARIGÜL ŞİŞLİNİN DÜZENİN SAĞLADIN NASI HİZMET ETTĞİNİ BİLİYORUZ
sarıgül adam gibi adam......... istanbul a çok hizmet eder. aday olursa alır tahminim. belediye seçimlerinde particilik yapmaz kimse iyi adayda.
istanbulda yine çöp dağları tehlikesi belirdi aman dikkat isim ne olursa olsun chp olmasın aman dikkat istanbullular. bu adamda sadece şovmenlik var. şişli ye ne yapmış ki istanbulun geneline ne yapacak? zaten istanbula yapılıyor ne yapılacaksa bu chp hazıra konmanın peşinde sarıgülüde yedirtecekler yazık olacak.
şişli belediye başkanıyken ben bizzat gördum bir şikayet üzerine kaldırım taşlarını aynı gün kaldırtı yerine yenilerini koydu ve o gün bşında durdu işçilerin ben cok şaşırmıştım cok isterim ibb basına degıl devletın basına gecmesını
adam gibi adam istanbula yakışır
durdurun dünyayı
Diğer Haberler