HABER

Satmaya kıyamadı, bu hale getirdi! Görenlerin ilgisini çekiyor

Rize'de restoran ve rafting parkuru işleten Muhammet Yaylacı'nın otel odasını andıran kamyoneti görenlerin ilgisini çekiyor. Yaylacı, satmaya gönlü razı gelmeyince üzerine çatı da monte ettiği 1992 model kamyonetinin kasasını 4 kişinin konaklayabileceği odaya dönüştürmüş durumda. Direksiyon, vites kolu, pedallar ve torpido gibi parçaları yerinde bırakan Yaylacı, adrenalin tutkunu misafirlerini kamyonet odada ağırlıyor. Yaylacı'ya göre, fotoğraf çekmeye gelenler, bir akşam kalmak için can atıyor.

Satmaya kıyamadı, bu hale getirdi! Görenlerin ilgisini çekiyor

Ardeşen ilçesine bağlı Durak köyünde yaşayıp daha sonra ilçe merkezine yerleşen restoran, rafting parkuru tesisi sahibi ve işletmecisi Muhammet Yaylacı, uzun süre çay taşıyıp, satmaya gönlü razı gelmediği 1992 model kamyonetinin kasasını konaklama alanına dönüştürmek istedi.

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto2

Yaylacı, işletmesinin bitişiğindeki taşlık alana sabitlediği kamyonetin üzerine önce çatı monte etti ardından da kasa kısmını 2'si yetişkin 4 kişinin konaklayabileceği odaya dönüştürdü.

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto3

OTEL ODASINI ANDIRIYOR

Yaylacı, direksiyon, vites kolu, pedallar ve torpidosunu yerinde bırakıp, orijinalliğini bozmadığı kamyonetinde, ısrarcı olan adrenalin tutkunu bazı misafirlerini ağırlıyor.

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto4

Otel odasını andıran görünümüyle kamyonet, görenlerin ilgisini çekiyor.

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto5

'TURİSTLERİN DE DİKKATİNİ ÇEKİYOR’

Görenlerin kamyonette konaklamak istediğini söyleyen Muhammet Yaylacı, “Turizme katkı yapmak adına böyle bir şeyi düşündük. Gelen misafirlerimiz kamyonete çok ilgi duyuyor. Biz de arada bir konaklıyoruz. Bir süre çay taşımak için kullandığımız kamyonet 92 model. Çay kesmeyi bırakıp turizmle uğraşmaya başlayınca, böyle bir proje yapmak istedik.

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto6

Kamyonetin içerisinde 4 kişi konaklayabiliyor. Konaklayanlar muhteşem bir yer olduğunu söylüyor. Yurt dışından gelen turistlerin dikkatini çekiyor. Fotoğraf çekmeye gelenler, bir akşam kalmak için can atıyor" dedi.

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto7

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto8

kamyonet-kasasi-otel-odasi_7739_dhaphoto9

(DHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler