HABER

Sayısal çılgınlığı sürüyor

Sayısal Loto çılgınlığı tüm Türkiye'yi sardı, bayilerde umut kuyrukları oluştu. Dün gece itibariyle 15 trilyon lirayı geçen hasılatın bugün 20 trilyona ulaşması bekleniyor.

Sayısal çılgınlığı sürüyor

Böylece devredenle birlikte 6 bilen 6 trilyon lira kazanacak. Rekor ikramiyenin sahibi ayda 100 milyar lira faiz geliri elde edecek. 6 bilen çıkmazsa ikramiye son kez devredecek. Yine bilen olmazsa para 5 bilenlere dağılacak.

50 MİLYON KOLON LOTO OYNANDI

Milli Piyango Genel Müdürü Balak, yurt genelindeki 4 bin makinede dün zaman zaman 100 bin işlem yapıldığını belirtti. Oynanan kolon sayısı dün gece itibariyle 50 milyona yaklaştı.

Sayısal Loto'nun ikramiyesi, her dakika biraz daha artıyor. Dört bin makinede saatte 2 milyon 400 bin işlem yapılıyor. MP Genel Müdürü İhya Balak, "Böyle giderse hasılat 20 trilyona ulaşır" diyor.

OLMADI HAFTAYA

Başta İstanbul olmak üzere tüm yurtta, Sayısal Loto bayilerinin önünde görünen manzara da, İhya Balak'ın açıklamalarıyla paralellik gösteriyor. Günün erken saatlerinden itibaren bayilerin önünde sıraya girenler kah kendi istedikleri, kah makinenin tesadüfi olarak belirlediği numaralarla trilyoner olmanın hayalini kuruyor. Fakat istatistikler, kuponunu kendi oynayanların daha şanslı olduğunu söylüyor. Çünkü bu güne kadar 585 kişi kendi oynadığı kuponlarla altı numarayı bulurken, şansını makineden yana kullanıp kazananların sayısı 239'da kalıyor.

Sayısal Loto kuponları, bu akşam saat 20.30'a kadar yatırılabilecek. Eğer bu akşam da altı bilen çıkmazsa, ikramiye haftaya devredecek. Fakat önümüzdeki hafta Sayısal Loto mutlaka bir ya da birkaç kişi trilyoner edecek. Çünkü altı bilen çıkmasa bile ikramiye beş, olmadı dört bilenlere dağıtılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler