Sazlıbosna Barajı'nda balıkçılar 5 yaşında kız çocuğu cesedi buldu!

İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna Barajı'nda, balıkçıların oltasına takılan büyük bez parçasına sarılı 5 yaşlarında kız çocuğuna ait ceset bulundu.

Olay, saat 04.30 sıralarında Sazlıbosna barajında meydana geldi. Balık tutmak için göle gelen balıkçılar, oltalarına bez parçası takıldığını fark etti.

DHA'nın habrine göre sarılı haldeki bezi olta ile kıyıya çeken balıkçılar, bezi açtıklarında ceset ile karşılaştı. Balıkçılar, durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, su içindeki cesedi çıkartarak inceleme yaptı.

Ekipler, yaptıkları incelemede beze sarılmış haldeki cesedin 5 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir kız çocuğuna ait olduğunu belirledi.

Olay yerinde yapılan ilk incelemenin ardından 5 yaşındaki kız çocuğunun cesedi, cenaze aracına konularak kimlik tespiti için Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
O zavallı Allah'ın himayesinde ve cennetinde, ya onu o hale koyan sizler. Korkun, büyük hesap gününden korkun. Bu dünyadaki ömrünüz ebedi değil.
@nafiyesugec Allah korkusu olanlar o kadar azaldı ki!... İçim yanıyor bu haberleri okuyunca. İşte! Ahir zaman bu.
Onu bu hale getirenler her kimse,her iki taraftada Allahın gazabı üzerlerinde olur inşallah.
Ben o haberi okurken gözlerim doluyor o savunmasız miniğe siz nasıl kıyabiliyorsunuz anlamış değilim. Rabbim bu yaptıklarınızı yanınıza bırakmaz....!!!!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler