Şebnem Schefer'ın Ahmet Çakar yorumu

İSTANBUL (İHA) - Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselen Fenerbahçe'yi kutlayan ünlü manken Şebnem Schefer, Ahmet Çakar'ın tartışmalı sözleriyle ilgili olarak, "Neden böyle söylediğini bilmiyorum, bunları yakından takip etmiyorum. Ben bir şey söyleyince arkasında duruyorum" dedi.

Bir yaşam merkezinde düzenlenen geceye katılan ünlü manken Şebnem Schefer, daha önce katıldığı bir programa girişine izin verilmediğini söyledi. Güvenlik görevlilerine içeri alınmaması yönünde özel bir talimat verildiğini iddia eden Schefer, "Özellikle ismim verilmiş. Kim olduğunu biliyorum ama söylemeyeceğim. Konuşanlar konuşuyor maalesef. Ama ben doğruyu, ne yaptığımı biliyorum" dedi. Güzel manken, üzülüp üzülmediği şeklindeki soruya ise, "Niye üzüleyim, bitmiş. Demek ki düşmanlarım varmış. Benim birçok sevmeyenim var. Söylemek istemiyorum, onu siz araştırın, siz bulun" dedi.

Albüm çalışması yaptığı yönündeki haberleri yalanlayan Şebnem Schefer, "Onu medya uydurdu herhalde. Ben öyle bir şey yapmak istemiyorum. Dizi çekimlerim var. 'Emret Komutanım'da Alev hemşireyi oynuyorum" diye konuştu. Schefer ayrıca, "Kalbim hala boş, aday yok" diyerek hayatında biri olmadığını söyledi.

Futbolla yakından ilgilenmediğini belirten Schefer, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselen Fenerbahçe'yi kutladı. Güzel manken, Ahmet Çakar'ın tartışma konusu olan "Fenerbahçe turu geçerse bikini giyerim" sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Neden böyle söylediğini bilmiyorum, bunları yakından takip etmiyorum. Ben bir şey söyleyince arkasında duruyorum ama onun neden böyle konuştuğunu bilmiyorum. İnternette fotomontajlı fotoğraflarını gördüm. Bu konuda bir şey söylemesem daha iyi" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler