Seda Akgül yine gündemde! 'Testosteron hormonunu...'

Sıra dışı çıkışlarıyla sık sık magazin gündemini meşgul eden Seda Akgül, erkeklerle ilgili yaptığı bir tespit yüzünden Twitter aleminin diline düştü.

Seda Akgül yine gündemde! 'Testosteron hormonunu...'

Şu sıralar Kanal D ekranlarında yeni bir programa başlayan Seda Akgül, yaptığı açıklamalarla, ilginç hareketleriyle sürekli kendisini gündemde tutmayı başaran bir isim. Şimdi de erkeklerle ilgili ortaya attığı bir fikir nedeniyle konuşuyoruz Seda Akgül'ü.

Akgül'ün Twitter'da gündem olan tespiti ise şöyleydi: ''Erkek sadece yaşlanır ama asla olgunlaşmaz. O çocuk ruhunu, dürtülerini, testosteron hormonunu dizginlemen mümkün değildir. Sadece hareketleri yavaşlar. Bir erkek eğer aldatmıyorsa aldatamadığı içindir."

Akgül'ün bu yorumu, büyük tepkiye yol açtı. Twitter kullanıcıları, bu enteresan tespite kayıtsız kalamadı ve 48 yaşındaki ünlü sunucuyu, adeta topa tuttu.

İşte Akgül'e gelen eleştirilerden birkaçı:

*''Abla sen bilir kişi misin? Neden devamlı bir fikrin var!''

*''Devamlı Kıraç'la açıklama halindeler, kafam karışıyor''

*''Bu kadına kim fikrini soruyor?''

*"Bunun cinsiyet değil, karakter meselesi olduğunu anlasan aynı fikirde olduğumuz için üzülürdüm zaten. Tam senlik yorum..."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
ben erkek halimle bütün erkekler hakkında konuşamayacağım halde abla erkekler hakkında rahatlıkla fikir beyan edebiliyor, bütün erkekleri yakınen tanıyor olmalı
@biremir54 Sen önce kendini tanıyormusun ki, karşı cinsi tanıyormuş gibi yorum yapıyorsun. Sınıfta kaldın kardeşim.
angora yorumu iyi oku da öyle cevap ver...
Doğru tespitlerde bulunmuş,ağzına sağlık diyorum.
bencede. yasim 60 ama icimdeki filmleri kimse bilemez. bunlar dogasal bilimsel gercekler. niye insanlar bu kadina kiziyor anlamadim
ateşli hatun derdi çok ne yaparsın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler