Sedat Peker'e büyük şok

Beşiktaş Cemevi, geçmişte organize suç örgütü liderliğinden yargılanıp hüküm giyen Sedat Peker’in "davet üzerine cemevine gittiği" açıklamasını yalanladı.

Sedat Peker'e büyük şok

Peker 3 Aralık Pazartesi günü İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan cemevine gitmişti. Peker cemevi ziyaretini sosyal medyadan “Beşiktaş cemevimizin genç dedesi Okan Doğaner Bey’in saygın daveti üzerine ziyaret ettim” diyerek paylaşmıştı.

Diken'in haberine göre Beşiktaş Cemevi yönetim kurulu adına yapılan açıklamada “3 Aralık Pazartesi günü vefat eden Durmuş Demirkan’ın cenaze lokması Beşiktaş Cemevimizde verilmiştir. Cenaze lokmasına cenaze sahiplerinin davetlisi olan Sedat Peker’de lokmaya katılmıştır. Cenaze dolayısıyla cemevimize gelmiştir. Kamuoyunda yazıldığı gibi özel bir davet olmamıştır” dendi.

rrrü

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
Biz Aleviler üzerinden çekin pis ellerinizi.
@stastemir sunniyim ama saygı duyuyorum
Alevi değilim ayrım olmaksızın herkes bir olmalı yok sayan yok hükmündedir
Siz aleviler dinimizin üzerinizden elinizi çekin namaz yok cami yok oruç yok hac yok ama ya Allah ya Ali dersiniz başka birşey yok
@jadub Sizin gibi değilmi, namaz kıl, oruç tut, hacca git, sonra da annene bacına şehvet duy, kızınla yat, yurtlarda erkek çocuklarını bademle, 4 yaşındaki çocuklara tecavüz et. Aleviliği eleştirmek senin o pis ağzına kalmaz
@fahrettin_goycimen_1960 sizdede aile içi grup yapılıyor müslümanları kötülemek ne haddine pislik
@kimyaturgay bana bak turgay, kiminle paylaşmak istiyorsan onu bul ve onla hesaplaş. Müslümanlığa dil uzatma. Edepsizlesmeyin artık yeter!
eee bu ne şimdi habermi bu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler