Şehit korucu için tören düzenlendi

Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki terör operasyonu sırasında silahının kazara ateş alması sonucu şehit olan güvenlik korucusu Ömer Tumaç’ın naaşı, düzenlenen törenin ardından ilçeye gönderildi.Lice ilçesi Yalaza köyü mülki sınırları içerisinde düzenlenen terör operasyonu sırasında silahının kazara ateş alması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit olan güvenlik korucusu Ömer Tumaç için uğurlama töreni düzenlendi.

Şehit korucu için tören düzenlendi

Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki terör operasyonu sırasında silahının kazara ateş alması sonucu şehit olan güvenlik korucusu Ömer Tumaç’ın naaşı, düzenlenen törenin ardından ilçeye gönderildi.
Lice ilçesi Yalaza köyü mülki sınırları içerisinde düzenlenen terör operasyonu sırasında silahının kazara ateş alması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit olan güvenlik korucusu Ömer Tumaç için uğurlama töreni düzenlendi. 7. Kolordu Komutanlığında düzenlenen törene Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, protokol üyeleri ve şehidin yakınları katıldı. Şehidin naaşı, özgeçmişinin okunup, dua edilmesiyle sona eren törenin ardından Lice’ye uğurlandı.

Şehit korucu için tören düzenlendi

Şehit korucu için tören düzenlendi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler