Şehitler Makamı'na ziyaretçi akını havadan görüntülendi

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016 yılındaki hain darbe girişiminde şehit olanlar için yaptırılan Beylerbeyi'ndeki "Şehitler Makamı"nı bugün binlerce kişi ziyaret etti.

Sabah erken saatlerden itibaren anıta gelenler dua etti. Anıtın bulunduğu alanda kalabalık gün boyu artarak devam etti. Anıta çıkan merdivenlerde zaman zaman izdiham yaşandı.

Aynı alanda yapımı tamamlanan "Hafıza 15 Temmuz" müzesinin bu gece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılması bekleniyor.

sehitler-makamina-ziyaretci-akini-havadan-goruntulendi_7456_dhaphoto2

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Çanakalleleyi böyle kutlamazlar bu nedir ya ?
@orhan_1992_tsavp aynen kesinlikle bende hep söylüyorum, çanakkaleye neden bu kadar önem verilmez, yazık gerçekten
feto ile iş tutan şerefsizler.yıllarca onunla yanyana durdunuz şimdi de vatansever kesildiniz.feto ya karşı duranları o gün linç eden sizler bugün kendinizi kahraman ilan ediyorsunuz.çocuklarımız iş bulamazken fetonun öğrencilerine her yolu açtınız.
@turknecat FETÖ ye İtaat ettikleri kadar , DEMOKRATİK LAİK ÖZGÜR TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZE Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşlarına Saygı göstermediler..! Cumhuriyetimiz ve Ulu Önderimiz Hiç kimseyi kandırmamıştır.
15 TEMMUZDA ŞEHİT OLANLARIN AİLELERİ İÇİN TOPLANAN YÜZMİLYONLARCA T.L.-NİN HALA O ACILI AİLELERE ÖDENMEDİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ ACABA?.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler