HABER

Şehitlikler doldu taştı

Şehitlikler doldu taştı

Kurban Bayramı sebebiyle mezarlıklar dolup taşıyor. En anlamlı ve duygu yüklü ziyaretler ise şehitlerde gerçekleşiyor. Türkiye dört bir yanında bulunan şehitlikler acılı yüreklerin ziyaretlerine sahne oluyor.

İşte şehitliklerde duygu dolu anlar

OPERASYON DEVAM ETSİN

Hakkari'nin Çukurca ilçesi kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Serkan Adıgüzel'in anne ve babası, oğullarının mezarını ziyaret etti. Şehit Adıgüzel'in kabrini süsleyen acılı anne ve baba, operasyonların devam etmesini istedi.

Üç yıl önce Hakkari'nin Çukurca ilçesi kırsalında çıkan çatışmada şehit olan Elazığlı Serkan Adıgüzel'in annesi Ayser Adıgüzel ve babası Hasan Adıgüzel, sabah saatlerinde, şehit oğullarının mezarını ziyaret etti. Oğlunun mezarını süsleyen Baba Hasan Adıgüzel, sınır bölgesi ve ötesine yönelik gerçekleştirilen operasyonların devam etmesi gerektiğini belirterek, "Çocuklarımızın kanı yerde kalmasın. İçimiz yanıyor. İstiyoruz ki, onların da içi yansın. Biz devamlı bugünü bu büyük operasyonu bekliyorduk. Operasyonlar sonuç verinceye kadar devam etsin. Bayram bizim için önemli değil, çünkü içimiz yanıyor. Şehit ailelerine de Allah sabır versin" dedi.

Anne Ayser Adıgüzel ise bütün şehitlerin intikamının alınmasını isteyerek, "Operasyon devam etsin. Bütün şehitlerin intikamı alınsın, sadece benim oğlumun değil" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön