SPOR

CANLI

Selçuk Şahin'den veda mesajı

Fenerbahçe tarihinde en uzun süre forma giyen oyunculardan biri olan Selçuk Şahin, instagram hesabından bir veda mesajı yayınladı.

Selçuk Şahin'den veda mesajı

Sözleşmesi sona erdikten sonra Fenerbahçe Yönetimi'nden yeni teklif almayan Selçuk Şahin, instagram hesabından Fenerbahçe camiasına veda mesajı yayınladı. Deneyimli oyuncu duygusal ifadeler kullandığı mesajında, Başkan Aziz Yıldırım, çalıştığı teknik adamlar ve taraftar başta olmak üzere camianın tüm fertlerine teşekkür etti.

Selçuk Şahin'in veda mesajı şöyle: 12 yıl önce genç, toy, cılız bir gençken, heyecanla, mutlulukla, koşa koşa gelmiştim hayallerimin takımına. Zaman ne kadar çabuk geçmiş.. Bizim de 12 yıllık rüyamız bugün bitmiş oldu ve ayrılık zamanı geldi.. Dünyanın en büyük taraftarı, tarafınızdan, zaman zaman çok sevildim, zaman zaman mutlu edemedim sizi. Ama her zaman, sahada, saha dışında Fenerbahçe için mücadele ettim, her yerde savunucusu oldum, 3 temmuz gibi bi süreçte, sizler gibi gözyaşı döktüm, üzüldük ama bu büyük camianın hakettiği gibi dimdik durduk, yaşadığım 5 şampiyonluktan değerliydi taraftarımızın o duruşuna şahit olmak.."

"Acısıyla tatlısıyla tam 12 sene... 5 şampiyonluk 2 Türkiye kupası 3 süper kupa Toplam 10 kupa ve Alex'inden En genç arkadaşımız Uygar'a kadar sayısız oyuncu ve sayısız arkadaş. Şimdi fiziksel bir ayrılık zamanı belki ama her zaman bu camianın destekçisi olacağımdan emin olun. Şimdiye kadar sahip olduğum her şeyi bana kazandıran bu büyük camiaya, büyük taraftarımıza, Sayın başkanımız Aziz Yıldırım'a, bütün yöneticilerimize, beraber çalıştığım bütün hocalarıma, malzemecisinden çimcisine, aşçısından garsonuna kadar herkese sonsuz teşekkürler.. Hakkınızı helal edin... Hoşçakalın.."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler