HABER

Selçuk şampiyonluğa inanıyor

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, ligin 2. yarısına iyi başlayamamalarına rağmen sarı-lacivertli taraftarlara şampiyonluğu getireceklerini söyledi.

Sarı-lacivertli ekibin Dereağzı Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan milli futbolcu Selçuk Şahin, sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kaldığını belirterek, gelecek hafta oynayabilecek duruma geleceğini söyledi. Fenerbahçe'nin 2. yarıya iyi başlamadığının hatırlatılması üzerine de Selçuk, "İkinci yarıya iyi başlamadık ama iyi oynayamamıza rağmen mağlubiyet almadık. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Arkadaşlarım ilk yarıda oldukları gibi istekliler ama bazen talihsizlik yaşadık. Her takım her zaman iyi oynayamaz, bazen düşüşler olabilir. Taraftarımız bize destek olsun, onlara şampiyonluğu getireceğiz" dedi.

Selçuk, FIFA tarafından Milli Takım'a verilen cezanın ağır olduğunu da söyleyerek, "Bu cezalara itiraz edilecek. Ben yapılacak itirazın sonuç vermesini bekliyorum. Ancak şartlar ne olursa olsun, biz elimizden geleni yapacağız ve nerede oynarsak oynayalım finallere gideceğiz" şeklinde konuştu.

Selçuk, şampiyonluk yolundaki en büyük rakipleri Galatasaray'ın yaşadığı maddi sıkıntılar ile ilgili olarak da, "Diğer takımların durumları bizi çok fazla düşündürmüyor. Ancak kulüp olarak bakarsanız, Galatasaray'da olan üzücü bir durum.

Hiçbir takımın böyle duruma düşmesini istemem. Zor durumda olmalarına seviniyoruz diyemeyiz. Onların bu durumda olması, bizim için de üzücü. Umarım en kısa sürede toparlanırlar" ifadelerini kullandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler