Serel Yereli sütyensiz paylaşımlarıyla takipçilerinin dikkatini çekti

Oyunculuk kariyerini dondurarak müzikal anlamda bir şeyler yapmak isteyen ve bunun da eğitimini almak üzere yurtdışına çıkan Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kendisinden söz ettiriyor. Yereli yine dekolteli pozlarıyla takipçilerinin dikkatini çekti.

Hayatını Londra’da sürdüren ve koronavirüs günlerinde yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Serel Yereli cesur kareleriyle beğeni topluyor. Son olarak evinin pencere pervazına oturarak verdiği pozlarla magazin sayfalarında kendisine yer bulan Yereli, bu defa da Londra’da güzel havanın tadını çıkardı.

Şehirdeki büyük parklardan birine giden ve sosyal mesafeyi korumaya özen gösteren Yereli, burada verdiği pozları takipçileriyle paylaştı.

Mini şortu ve sütyensiz üstüyle objektiflere poz veren Serel Yereli, Instagram hesabından paylaştığı kareler üzerinden sevenlerine öpücük gönderdi. Yereli'nin bu paylaşımları takipçilerinin bir kısmının beğenisini toplarken bir kısmı ise sütyensiz hallerinden rahatsız oldu.

Yereli'nin bu paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
sende olan herkeste var neyin reklamını yapıyorsun. cokta çirkinsin sokakta manken gibi kızlar var kendini bişey zannetme
@imhottep_2020 yavaş bu kız çirkinmi :)) ve kız gündemde kalmak için kendinin reklamını yapıyor
Çok tatlı.
İnsanlar istediğini giymeli,kimseyi de kıyafetiyle yargılamamalı tabii önemli olan insanın beyni,dusuncesi fakat bu kadar çıplaklık biraz fazla sanırım.Ciplakligi medeniyet saniyorsan(inşallah öyle değildir)hayvanlar bizden daha medeni demektir.Seni takip eden binlerce genç için çok ta iyi örnek sayilmazsin bence.Kiyafetin İngiltere için normal olabilir fakat Türkiye için maalesef.Yani demem o ki arkamızdan gelenlere iyi örnek olunmalı.Sen birçok konuda iyi örnek olmuş olabilirsin belki ama giydikleri konusunda sanırım değilsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler