Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın havuz keyfi! Serenay Sarıkaya'nin kiloları olay oldu

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti havuz keyfi yaparken kameralara yakalandı. Karantina süresince sevgilisi Cem Yılmaz'ın evinde kalan Serenay Sarıkaya'nın fazla kiloları dikkat çekti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, tatil için Bodrum'a gitti.

İkili, burada MagazinBurada ekibi tarafından görüntülendi. İkilinin havuzdaki samimi pozları dikkat çekti.

Bodrum'da magazinciler tarafından görüntülenen ünlü çiftten Cem Yılmaz, çekimi yapanlar hakkında dava açacağını duyurdu.

Yılmaz paylaşımında şunları yazdı:

"Bu hesabın sahibi; (MagazinBurada) ev gözetlemekten sizi mahkemeye veriyorum. Özel bir çabayla görüntü almaya çalışan bu gayretinizin bundan sonra elbet bir ödülü olmalı..."

Fena yakalandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 78 yorum
Serenay sende nasıl bir mide var o adama dedemi diyorsun yaşına göre hiç mi birini bulamadın aynanın karşısına geçip bir sana bak birde deden yaşındaki adama göz var nizam var
kiskandinmi
@ozkan1535 Sana büyük oranda hak vermekle birlikte(kadın ünlü güzel ve opsiyonları bol) erkeklerin cinsel çekiciliğinin kadınlarınkinden farklı olduğunu da belirtmek şart. Adam tipsiz, fodul(kısa ve geniş), yaşlı(38den büyük) fakat para, ün, zeka ve malum espri yeteneğine ve ekranda yansımayan masküleniteye sahip lisede falanda böyle bi tipse orda da kız konusunda güdük kalmadığına eminim.
neresi kilolu ilik gibi olmuş
bize ne lan! size ne lan!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler