Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz teknede! Omzundan öptü

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya hakkında ayrılık haberleri çıkmıştı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya tatilde görüntülendi. İkilinin aşk dolu anları dikkatlerden kaçmadı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz teknede! Omzundan öptü

Defne Samyeli ile ayrıldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz, bir anda magazin gündemine oturmuştu... Yunanistan'da başbaşa tatil yaparken Atina'da yakalanan ikili, bir zaman sonra aşk iddialarını kabul etmişti.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın geçtiğimiz hafta ise ayrıldığı iddia edilmişti. Ancak ikili Bodrum'da tatillerini sürdürürken yakalandı. Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, Bodrum’da tatile çıktı.
SEREMAYY

Uzun süredir ortalıkta görünmeyen çift, Cem Yılmaz’ın Samatya adlı teknesiyle mavi turda görüntülendi. Yalıkavak’ta bulunan bir koya demirleyen ikili, teknede romantik anlar yaşadı.
se_2

Cem Yılmaz’ın esprilerine kahkaha atan Serenay Sarıkaya’nın sevgilisini omzundan öpmesi dikkatlerden kaçmadı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
milyon dolarlık yat’a binersin ama ruhun fakirse yapacak çok birşey yok havluyu mayoyu asacak yer bulamazsın ????
işine gelince gazetecileri çağır, balkondan aşk pozları ver işine gelmeyince gazeticileri azarla.bu basının patronları adam olsa,
Bunlar sanatları ile ön plana çıkan insanlar değilmi Türkiye'yi temsil ediyorlar yurtdışında sorsan milliyetçi vatansever. Ama gel görki o onu öptü, o poz verdi, o yeni aşka yelken açtı yok sosyal medya salladı yok öyle bir şey yaptıki şu oldu bu oldu gariban millette televizyonun başında bunları merak ediyor yazık ya .
devirleri geciyor çünkü. okan bayulgen yok olmak uzere, beyaz eskisinin yarisi kadar populer degil , cem zaten dibe vurmak uzere tek careleri genc hatunlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler