MAGAZİN

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar aşk mı yaşıyor? | Haldun Demirhisar kimdir? Haldun Demirhisar kaç yaşında ve nereli?

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen ve Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla magazin gündemine bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya hakkında, bu seferde iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk iddiaları gündeme geldi. Haldun Demirhisar ve Serenay Sarıkaya’nın Göcek Bedri Rahmi Koyu’nda birlikte görüntülenmeleri ise bu iddiayı güçlendirdi. Ancak Sarıkaya’dan bu konu ile ilgili açıklama gecikmedi. Bu haberden sonra birçok kişi ise Haldun Demirhisar’ın kim olduğunu merak etti. Detaylar haberimizde…

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar aşk mı yaşıyor? | Haldun Demirhisar kimdir? Haldun Demirhisar kaç yaşında ve nereli?

İş insanı Haldun Demirhisar ile Göcek’te bir tekneden görüntülenen Serenay Sarıkaya, çıkan aşk dedikoduları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bir haberde ortaya atılan bu iddiaya ise Serenay Sarolaya’dan cevap gecikmedi. Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile sadece arkadaş olduklarını ve her kadının güçlü bir erkekle yan yana gelmesinin aşk olarak adlandırılmasından rahatsız olduğunu dile getirdi.

serenay sarıkaya4

SERENAY SARIKAYA'DAN AŞK İDDİALARINA CEVAP
Uzun süredir ekranlardan uzak olan Serenay Sarıkaya hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. 29 yaşındaki oyuncunun, iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı öne sürüldü. İkilinin, Göcek Bedri Rahmi Koyu'nda teknede birlikte görülmesi dedikoduları daha da alevlendirdi.

serenay sarıkaya1

Çıkan haberlerin ardından Sarıkaya, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, "Merhaba. Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum" ifadelerini kullandı.

s

haldun demirhisar

HALDUN DEMİRHİSAR KİMDİR?

Heavenly dDF isimli şirketinin sahibi olan Haldun Demirhisar, yurt genelinde birçok sektöre yatırım yapan İzmirli bir iş insanı. Otel, mimar ofisi ve restorant işletmeleri de bulunan Haldun Demirhisar, bir dönem Bennu Gerede ile aşk yaşamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
seyma iki
bunun gözlerimi köreldi
Hatunun aradığı kiriterleri çözemiyorum !! Kafam katıştı !
Geri Dön