MAGAZİN

Serkan Seki Deniz Seki'nin icra borçlarını ödedi

2014 Kasım ayından beri Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'nde yatan Deniz Seki, 5 Haziran Pazartesi günü, özgürlüğüne kavuşuyor. Kesinleşen cezasının toplam 3,5 yılını hapiste geçiren şarkıcının bu sevincine icra borcu gölge düşürmüştü. Ancak ünlü şarkıcı çıkmasına 5 gün kala aldığı haberle sevindi.

Serkan Seki Deniz Seki'nin icra borçlarını ödedi

Geçen hafta Deniz Seki'nin cezaevi çıkışı peş peşe icra borçlarıyla karşı karşıya kalacağı gündeme gelmişti. 30 Mayıs 2014'te evinden çıkan ve 30 aydır tutuklu olan sanatçının mahkeme kayıtlarına göre 2007 model kapalı kasa bir aracının üzerinde bile 4 ayrı haciz bulunuyordu.

KARDEŞİ BORCUNU KAPATTI

Bu icralardan 1.'si Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Beşiktaş Vergi Dairesi adına koyduğu haciz, ikincisi Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Dairesi'nin haczi, 3.'sü 35. İcra Dairesi'nin haczi ve 4.'sü ise eski oturduğu lüks sitedeki evin 7 bin 500 TL'lik aidat borcunu ödemediği için 22. İcra Dairesi'nin koyduğu hacizdi. Duymayan Kalmasın'ın bu özel haberi büyük dikkat çekti ve Deniz Seki'nin kardeşleri hemen olaya el koydu.

Dün itibariyle sanatçının kendisi gibi şarkıcı olan kardeşi Serkan Seki'nin icra borçlarını kapattığı öğrenildi.MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
işte aile budur!
duygulandım vallaha bu kardeşine iyi sarıl deniz seki... :(
icra işleri filan fasa-fiso...apartman aidatı,konser anlaşmaları vs.kadın zaten içerde.bunları nasıl ödesin.millette anında icraya veriyor.
Geri Dön