HABER

Servet Çetin için Nuri Albayrak devrede

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın Sivasspor'un milli futbolcusu Servet Çetin'i transfer etmek için devrede olduğu belirtildi.

Sivasspor ile Trabzonspor arasında 19 Kasım 2006 tarihinde Sivas'ta oynanan maç için bu kente giden Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz'dan defans oyuncusu Servet Çetin'i istediği ortaya çıktı.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, yaptığı açıklamada, Servet Çetin'in Trabzonspor'a transferi ile ilgili önümüzdeki günlerde bir gelişme yaşanabileceğini söyledi.

Sivasspor ile Trabzonspor arasında yaklaşık bir ay önce oynanan maçta Sivas'a gelen Nuri Albayrak'ın başkanları Mecnun Odyakmaz'dan Servet Çetin'i o dönem istediğini bildiğini ifade eden Ünsal, "Ancak Trabzonspor ligin ilk yarısının bitmesi ile birlikte bize resmi bir teklifte bulunmadı. Bordo-mavili kulübün Servet Çetin için bize bir teklifle gelme hazırlığı içinde olduğunu tahmin ediyoruz. Başkanımız bugün İstanbul'a gitti. Bugünden itibaren bu konu ile ilgili bir görüşme, gelişme olabilir" dedi.

Öte yandan Trabzonspor'un, transferleri takas yolu ile yapma düşüncesi çerçevesince disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'i takas yolu ile Servet Çetin'in transferinde kullanabileceği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön