HABER

Sevgililer Günü'nün en özel hediyesi

“Sevgilime ne hediye alsam” diye günlerce düşünmek ve kalabalık alışveriş merkezlerinde son gün telaşı yaşamak istemiyorsanız çözüm hazır: Sevgiliye Özel Lezzet Çiçekleri

Sevgililer Günü'nün en özel hediyesi

“Hem gizemli bir hediye sunumum olsun; hem de hediyemin etkisi yüksek olsun” diyenler Bonnyfood’un 12-13-14-15 Şubat hediye dağıtım organizasyonundan sizde faydalanın.

Sevgililer günü çiçeksiz geçer mi? Neden hediye alınır ki? Kim icat etmiş? Bunlar hep sıkıntılar. Ama “Sevgililer Günü” yılda belki de 1 defaya mahsus herkesin kimse ayıplamadan sevgisini paylaşabildiği tek gün! Neden güzel yönü ile yaklaşmayalım ve sevdiklerimizi şımartmayalım.

Lezzet Çiçekleri, konsepti gereği, soğuk kış aylarında evinizden çıkmadan ve hiç telaşlanmadan, hem gözünüze hem de lezzeti ile sevgilinizin dimağına keyif verecek bir hediye. İster nefis bir Kurabiye Çiçeği; ister yumuşacık bir Kek Aranjmanı; ister adrenalini arttıran bir Çikolata Buketi; ya da isterseniz bir nefes kadar taze Meyve Çiçeği! Üstelik özel mesajınızı ister kurabiyeye ister mesaj kartına yazdırarak sevgilinize özel kişiselleştirebileceğiniz bir hediye...

İncelemek isterseniz www.bonnyfood.com sitesinde her zevke ve her bütçeye göre bir lezzet çiçeği var. 49 TL den başlayan fiyatlarla ve ücretsiz teslimat olanaklarıyla bu taptaze lezzetleri kapasite dolmadan sipariş vermenizi ve kaçırmamanızı öneririz.

Bu arada, sevgilinizden uzakta olmanızın hiç önemi yok. Kek ve çikolata çiçeklerini Türkiye'nin her yerine anlaşmalı özel kurye sistemiyle gönderebiliyorlar. Üstelik hediye paketleri de çok şık.
Romantik Sevgililerin Vazgeçilmezi Özel bir mesaj: Kurabiye ve Mesaj Kartı Görseli

Geri Dön