HABER

Sevgilisiyle ilişki yaşadığını öne sürdüğü kadının misafir olduğu evi bastı

Mardin'de K.Ş. adlı kadın, sevgilisi Ş.C.B. ile ilişkisi olduğunu öne sürdüğü Z.B.'nin misafir olarak kaldığı evi bastı. Yanında arkadaşı ile içeri giren K.Ş. ve Z.B. arasında kavga çıktı. Çağırılan polis ekipleri, kavgaya müdahale ederken, taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu.

Sevgilisiyle ilişki yaşadığını öne sürdüğü kadının misafir olduğu evi bastı

Olay, merkez Artuklu ilçesinde meydana geldi. K.Ş. adlı kadın, sevgilisi Ş.C.B. ile ilişki yaşadığını öne sürdüğü Aydın'dan gelen Z.B.'nin, arkadaşının evinde misafir olarak kaldığını öğrendi. Bunun üzerine K.Ş., arkadaşı S.B. ile birlikte Z.B.'nin misafir olduğu A.A.'nın evine gitti. Evde, K.Ş. ile Z.B. arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü.

0346d7c3cb0e0e1cf51163a9d3145ceb

Sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine adrese polis ekipleri sevk edildi. Polis kavgaya müdahale ederken, 4 kadın da ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Kadınların, polis merkezine götürüldükleri sırada bina önünde yaşadığı gerginlik ise çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

473f8a6bb20da65ada0323d2d61addbc

Tarafların birbirlerinden şikayetçi oldukları, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldıkları belirtildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Eskiden kavga çıktığında " kız mesesidir kesin " derdik. Şimdi "erkek meselesi "demeye başlar olduk.
ne kadar ahlaksız bir toplum haline geldik ve bu kadınlar yüzünden oranızı buranızı açma peşine düşeceğiniz şiddete çare arayacağınız yerine hemcinsiniz olan ahlaksıları biraz dizginleseniz o zaman her konuda adaleti ararım ama maalesef öyle kadınlar varki edepsiz ahlaksız ... Masum olan gerçekten mağdur olan Müslüman Kadınlarımızın haklarına giriyorlar umarım en kısa sürede bu yobaz kesim temizlenir içimizden ...
Aşk, çok benmerkezci ve bencil bir olgu aslında. Bunun en büyük belirtilerinden biri ise, bir kimsenin herhangi bir cinsi münasebet olmasa dahi partnerinin bir başkası ile diyalog kurmasına karşı olumsuz tavır takınması ve hatta bunun ihanet sayılması. Bu alamet dahi aşkın bencil bir oluşum olduğunu gözler önüne sermeye yeter. Ki, hiç kimse bir diğerinin esiri değildir. Ve hiçbir insan, bir kişiye ait değildir. İnsanlar, Aristo'nun da dediği gibi sosyal varlık oldukları için iletişimlerine aşk için kelepçe vurmamalı. Aşk bencil, sevgi ve merhamet paylaşımcı olan şeydir aslında.
Geri Dön