Sevgilisiyle randevu evi çalıştırdı, yakalandı

İZMİR (İHA) - İzmir'de, fuhuş yapmak suçundan sabıkası bulunan bir genç, bir hafta önce tanıştığı sevgilisi ile para karşılığı kadın pazarlarken polis tarafından gözaltına alındı.

İzmir'de, bir bayan ve erkeğin para karşılığı evlerini kiraya verip kadınları pazarladığı ihbarını alan Ahlak Bürosu ekipleri, bir ay boyunca evi takibe aldı.
Yapılan takip sonrası bir hafta önce tanışan ve fuhuş yapmak suçundan sabıkası bulunan M.P. (31) ile kadın ticareti yapmak suçundan sabıkası bulunan H.O.'nun (24) fuhuş yaptırdığı tespit edildi.

Dün gece evde kadın ve erkeklerin fuhuş amaçlı bulunduğunu tespit eden ekipler, hakim kararıyla eve baskın yaptı. Baskında, kadınları pazarlayan ve bazı kadınlara kişi başına 10 YTL'ye evi kiraya veren H.O., para karşılığı fuhuş yapan S.F. (33), iki yıl önce hemşirelikten atılan H.A., fuhuş yapan iki erkekle beraber toplam 5 kişi gözaltına alındı.

Polis, yaptığı araştırmada, firarda olan M.P.'nin bir hafta önce tanıştığı H.O. ile ev kiralayarak kadınları sattığı ve bazı kadınlardan kişi başına 10 YTL alarak evini kiraya verdiklerini belirledi.

Suçlamaları kabul etmeyen H.O. ise, 'kadın ticareti yapmak ve fuhuşa aracı olmak' suçlarından adliyeye sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler