HABER

Sevgiliye afrodizyaklı aşk kurabiyesi

İSTANBUL (İHA) - Atatürk Havalimanı baş aşçısı Yıldırım Usta, Sevgililer Günü'nde hediye alamayanlara, 'kurabiye yapın' tavsiyesinde bulundu.

Uluslararası ödüllü aşçı Yıldırım Usta, güzel ve unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenler için afrodizyaklı kurabiye tarifi verdi. Emek ve sevgi gerektiren kurabiyelerin, sevgiliye en güzel hediye olacağını belirten Yıldırım Usta, "Bu kurabiyeyi erkekler de yapabilir. Basit ve maliyeti gayet ucuz olan kalp şeklindeki kurabiyelerle sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz" dedi.

Sadece un, yağ, yumurta ve afrodizyak özelliği olan tarçınla yaklaşık 20 dakikada unutulmaz bir hediye elde edileceğini söyleyen Yıldırım Usta, "Bugüne özel tarçınlı 'aşk kurabiyesi' adını verdiğimiz bir tatlı yaptık. Tarçın ve kırmızı, canlı, enerjik renkleri kullanarak yapmış olduğumuz Sevgililer Günü'ne özel bir kurabiye. Bu kurabiye çeşitlerini evde özellikle erkekler çok kısa sürede yapabilirler. Bunu bir sürpriz olarak hazırlayabilirler. Herkese tavsiye ediyorum. Hem maliyeti düşük, hem kısa sürede yapılabilecek çok basit, pratik ve güzel bir sunum. Bu tatlıyı sevgililerinin de beğeneceğine inanıyorum" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler