HABER

Sevindiren haberi Bakan Kurum verdi: Görünmeye başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nde suyun berraklaşmasıyla balıkların görünmeye başladığını bildirdi.

Sevindiren haberi Bakan Kurum verdi: Görünmeye başladı

Kurum, sosyal medya hesabından, Marmara Denizi kıyılarında müsilajın etkisini yitirmesiyle suyun berraklaştığını gösteren bir video paylaştı.

"Marmara Hepimizin" etiketiyle yaptığı paylaşımda Kurum, "Su berraklaştıkça balıklarımız görünmeye başladı. Martılar da simit parçaları için beklemede." ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
İşleri güçleri şov. Yine Halkın parasını çarçur ettiler. Gitsinler de Ekrem Başkanımızdan Çevrecilik Dersi alsınlar. Katı Atık Arıtma Tesisini iptal edip Halkın parasını çarçur etmedi Ekrem Başkanımız. Hemde bu sayede Marmara Denizi Tertemiz oldu. Ve o gün Bütün Ağaç Yaprakları Ekrem Başkanımızı Çılgınca Alkışladı. Ekrem Başkanımız iyiki varsınız. Sayenizde Çevrecilik Nasıl olurmuş Hepimiz öğrendik.
çevre şehircilik bakanlığı na teşekkürler, işlerini süper yaptılar...Bu başarı çevre şehirciliğindir tebrikler
evet görüntüyü düzelttiler yüzeyi temizlediler ama dip bölge felaket durumda deniz canlıları ölüyor oksijen kalmadı dip de yine her işte olduğu gibi yüzeysel yaptık geçtik.
Geri Dön