Şevval Sam ve Eda Ece'ye yasak geldi! Artık Talat Bulut hakkında yorum yapamayacaklar

Oyuncu Talat Bulut, kostüm asistanını taciz ettiği suçlamasıyla ilgili takipsizlik kararı çıkmasının ardından diziye dönmüştü. Şevval Sam ve Eda Ece'ye rol arkadaşları Talat Bulut hakkında konuşma yasağı geldi.

Şevval Sam ve Eda Ece'ye yasak geldi! Artık Talat Bulut hakkında yorum yapamayacaklar

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece'nin olduğu dizi krize girdi, işler iyice karıştı.

Talat Bulut, hakkında söylenen iddiaların asılsız, yalan ve iftira olduğunu yargı önünde ispat etti ve taciz iddiası ile ilgili mahkeme takipsizlik kararı verdi.

Talat Bulut hakkındaki taciz iddiasından aklansa da oyuncu arkadaşları dizi setinde ona karşı tavır almaya devam etti ve aralarındaki huzursuzluk dizi setine kadar taşındı.

'MAALESEF O KİŞİ İLE AYNI SETTE OLMAK ZORUNDAYIZ'

Rol gereği Talat Bulut'a yakın olması gereken Şevvam Sam ve Eda Ece bu durumun sorulması üzerine 'maalesef o kişi ile aynı sette olmak zorundayız' diyerek dikkatleri üzerine çekmiş ve Talat Bulut'u da adeta çıldırtmıştı.

KARAVANI AYRILDI

Talat Bulut hakkında konuşulanlar her geçen gün arttı ve dizi setinden diğer arkadaşları da Talat Bulut'a tavır almaya başladı. Dizi setinde işler içinden çıkılmaz hal alınca da Talat Bulut'un karavanı ayrıldı.

teve2'deki '2. Sayfa'nın haberine göre, hakkında yapılan kötü yorumlara duyarsız kalamayan Talat Bulut; Şevval Sam ve Eda Ece'ye hakkında konuşmama yasağı çıkarttı. Artık dizinin başrol oyuncularının Talat Bulut hakkında yorum yapamayacağı söylendi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Nedir bu erkeklerin kadınlardan çektiği
Eşitlik eşitlik diye erkekler resmen 2 değil 3. sınıf vatandaş oldu artık. Tepemize çıktılar. 1 kadın istediği erkeğin hayatıyla kolayca oynayabilir. Aynı şeyi tam tersine çevirsen hiç bi bok olmaz. şevval ve eda denen kadınları hiç bir dizide fln oynatmamak gerek. Size her halt serbest erkeklere bok atın ancak...
SAYIN BULUT BEN SİZİN YERİNİZDE OLSAM ANLAŞMAYI FES EDER DİZİYİ TERKEDERDİM.EĞER ŞEREF VE HAVSİYETİNİZ ALDIĞINIZ ÜCRETTEN KIYMETLİYSE.HA ŞİRKETTEKİ SÖZLESMENİZİ DÜŞÜNÜYORSANIZ SİZDEN HİÇBİR TAZMİNAT ALAMAZLAR ÇÜNKİ OLAYI BAŞLATANLAR ONLAR.HEMDE BUGÜNDEN İTİBAREN SETİ TERKET Kİ DİZİDE YAYINDAN KALKSIN ZATEN GENÇ KIZLARI ZENGİN KİŞİLERE PEŞKEŞ ÇEKEN BİR PROJE DİZİ.BELKİDE YAKINDA RTÜK BUNU YAPACAKTIR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler