Şeyma Subaşı ateş püskürdü

Acun Ilıcalı ile evliliğiyle isminden söz ettiren Şeyma Subaşı, Instagram'dan Özben Önal'ın '20 bin cüzdan çanta alacağına LÖSEV'e yardım edin' tepkisine ateş püskürdü.

Şeyma Subaşı ateş püskürdü

Şeyma Subaşı yaptığı her hareket, çektiği her fotoğrafla magazin gündeminde yer buluyor. Tatilleri ve kıyafetlerine aldığı eleştirilere yanıt vermekten de çekinmeyen Subaşı bu kez sosyal medyada kendisine gelen tepkiye ateş püskürdü.

Şeyma Subaşı'na gelen tepki bu kez Özben Önal'dandı. Takvim'de yer alan habere göre Önal, Survivor için gönderilecek mesajların kanserli çocuklar yararına kurulan LÖSEV'e gönderilmesi gerektiğini söyleyip şöyle söylemişti:

"Acun'un programı Survivor'a göndereceğiniz SMS'leri LÖSEV'e gönderin. Acun yaşayacağına, Şeyma 20 bin dolara cüzdan alıp instagram'da hava atacağına bir canımız, bir evladımız yaşasın."

Şeyma Subaşı da bu tepkiye sosyal medyada ateş püskürdü. Subaşının Instagram hikayesinde paylaştığı gönderi şöyle:

seyma1

"20 bin dolara cüzdan alıp Instagram'da hava atmak mı? Bu ne saçma bir iftiradır? Neden doğru dürüst kimseye iftira atmadan, kimseyi kötülemeden güzel yazılar yazamıyorsunuz? Güzel haberler yapamıyorsunuz? Siz kimin kimlere ne yardım yaptığını nereden biliyorsunuz? Yaptığımız yardımları herkesin gözüne sokmamız mı gerekiyor? Yalan haberlerle bizi incitmeye çalışıyorsanız, başaramazsınız. Sevgiler'

ÖZBEN ÖNAL KİMDİR?
Özben Önal Dedeman Holding Yönetim Kurulu Üyesi bir iş kadını. Daha önce dört evlilik yapan Önal, iş hayatındaki başarılarının yanı sıra evlilikleriyle magazin gündeminde yer almıştı.

5a7da805ae78491c484b21a1

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Şeyma sonuna kadar haklı, bir elin verdiğini öteki görmemeli ama jet sosyetenin ağır hanımefendileri bunu bif parti edâsında nakşedip hem egolarını tatmin ediyor hem de hava atıyorlar..
şeyma bir gün alın teri ile para kazanırsa belki haklı olabilir o zaman
Bi yerinden püskürmesine gerek yok 4 hafta boyunca tüm sms gelirleri noter tarafından açıklanacak ve hepsi lösev'e bağışlanacak taahhüdünde bulunsaydı inandırıcı olurdu. Gerisi falan filan inter milan..
ÖZBEN HANIMI İLK KEZ DUYDUM AMA HAKLI.HELE KI HERGÜN DEBUT VERDIGIMIZ SU GÜNLERDE MEHMETCIGIN SINIR KAPUSINDA ÖLDÜĞÜ SU GÜNLERDE YOK CÜZDAN GÖSTER YOK DEDIM GÖNDER.BU NE AYIP YA.SONRADAN GÖRME MI DIYELIM ŞIMARIKLIK MI DIYELIM
Şeyma hanım ucu size dokunmasa bu açıklamayı yapma gereği duymazdiniz..demekki doğruluk payı var siz veriyorsanız fakir fukaraya böyle paylaşımlar yapmadan devam edin
tencere dibin kara... hikayesi.!
Şeyma su başı sen değilmisin evlilik dışı çocuk doğuran bırakın bu doğruluk ayaklarını ülke sizin gibi ler yüzüne bolzuluyor..
helal olsun subaşına oturtmuş lafı kapak olmuş resmen
Sende çok düzgün bir kadın olsaydın dört tane adam değişturmezdin.Biraz kendine bak.
Bence yanlış bir şey düşünmemiş,! şimdi Şeyma Ve acun yaptığımız yardımlardan bahsetmiyoruz diyebilir ama o sorvivor'a gönderilen mesajlardan kazanılan trilyonların kaç lösemili hastayı kurtaracağı bilincini yaşamalıyız...
şeyma haklı mı yapmayın şeyma sadece geleceği iyi gören bir genç hanım. ve tam isabet ACUN ILICALI.hiç kimse işini garantiye almadan bu tür atılım yada(yatırım yapmaz) .Çocuk bazı şeylerin teminatıdır özelliklede miras söz konusu olursa. Rabbim kafasında dolaşan tilkilere göre gereğini yapar hiç endişeniz olmasın.
Anlaşılan birileri Acun medyanın güçlü olmasından rahatsız son zamanlarda facebookta survivor için mms atıcağınıza lösemeli çocuklara atın söylemi Acuna darbe vurmak isteyen çekemeyenlerin iişi bence
Seyma hanimin ozel jetiyle bi miami ye gitmesi 100 bin tl. Resmen para kazanmadan iste boyle yenir dersi vermek icin instagramdan 1 dakika ayrilmiyor.
bu ikisinin evliliği dünyanın en gereksiz evliliği kadın resmen kızı ile yaşıyo acunu görene ne mutlu
şeyma gerçekten şımarık kadın.sonradan görme kibirli birisi.
niye çantayı insanların gözüne sokmayı biliyorsun
şeyma hanim hakli kim neye nerye yardim ettigini biliyor. Yapilan hayrin ve ibadetin gizlisi makbuldur.
ALLAH insani sonradan gorme yapmasin...
böyle adamlar pirim verir seniz böyle olur
900bin tl ye jip alacaginiza bagislasaydiniz ozaman
bunlara sözlükte sonradan görme diyorlar!!!
Benim şaşırdığım halen sms gönderen olması survitora 1 sms ekmek parası kardeşim yazık la, yardımı gizli yapsın diyenler gösterişi açıktan yapıyorlar ama hem teşvik olur daha çok yardım toplanır açık ..
Iyyyy.
Yarası olan gocunur
COK DOĞRU SOYLEMİŞŞ
doğru dıyor ayrıca orman ıçın tema da yardım yapılacak kurum
BU PROGRAMLARA MESAJ ATANIN AKLI YOKMU YAW. SANANE MİLLETİN YARIŞMASINDAN.ÇOK ZEWK ALIYOSAN OTUR SEYRET BİRİNCİYİ TAYİN EDEN KİŞİ OLMASAN NE OLUR.aYRICA BU ACUN UN YAPTIĞI HANGİ YARIŞMA ACUNDAN BAŞKASINA NE KAZANDIRDI.ŞÖĞÜŞLENEN HEP VATANDAŞ KAZANAN HEP ACUN.ANLAYIN ARTIK ŞUNU. KUTUNDA BÜYÜKMÜ KÜÇÜKMÜ HİSSEDİYOSUNDAN TUT OSES TÜRKİYE VE SURVIVORE KADAR KAZANAN HEP ACUN OLMUŞTUR BU YARIŞMALARIN HANGİSİNDE BİRİNCİLER HALAA GÜNDEMDE ? YOK DİMİ ÇÜNKÜ SİSTEM ACUNU KAZANDIRMA ÜSTÜNE KURULMUŞ.BAŞ AKTÖRLERDE AYRANI OLMAYAN AMA TAHTEREVANLA GİDEN ZALAKLAR..ACUNDA SİZ MESAJ ATTIKCA PARALARI ÇOĞALTIYO
Neden guzel bir sey soylemek zorunda ki. Adam istedigini soyler. Bir iddia varsa kanitlarsin. Soylenti degil buz gibi gazete haberleri var ortada. Dolayisiyla iftira yok.
Bu ülkede ünlü olmak bile zor yaşanılabilirlik 0
Benim şaşırdığım halen sms gönderen olması survitora 1 sms ekmek parası kardeşim yazık la
acuna soyle turk halkini kandirdiklarindan versin ozmn sor bakiyim dunya kupasinda nerdeymis
açıklama yapacağına kadına yürümüş , niye çünki açıklaması yok
Diğer Haberler