Şeyma Subaşı ateş püskürdü

Acun Ilıcalı ile evliliğiyle isminden söz ettiren Şeyma Subaşı, Instagram'dan Özben Önal'ın '20 bin cüzdan çanta alacağına LÖSEV'e yardım edin' tepkisine ateş püskürdü.

Şeyma Subaşı ateş püskürdü

Şeyma Subaşı yaptığı her hareket, çektiği her fotoğrafla magazin gündeminde yer buluyor. Tatilleri ve kıyafetlerine aldığı eleştirilere yanıt vermekten de çekinmeyen Subaşı bu kez sosyal medyada kendisine gelen tepkiye ateş püskürdü.

Şeyma Subaşı'na gelen tepki bu kez Özben Önal'dandı. Takvim'de yer alan habere göre Önal, Survivor için gönderilecek mesajların kanserli çocuklar yararına kurulan LÖSEV'e gönderilmesi gerektiğini söyleyip şöyle söylemişti:

"Acun'un programı Survivor'a göndereceğiniz SMS'leri LÖSEV'e gönderin. Acun yaşayacağına, Şeyma 20 bin dolara cüzdan alıp instagram'da hava atacağına bir canımız, bir evladımız yaşasın."

Şeyma Subaşı da bu tepkiye sosyal medyada ateş püskürdü. Subaşının Instagram hikayesinde paylaştığı gönderi şöyle:

seyma1

"20 bin dolara cüzdan alıp Instagram'da hava atmak mı? Bu ne saçma bir iftiradır? Neden doğru dürüst kimseye iftira atmadan, kimseyi kötülemeden güzel yazılar yazamıyorsunuz? Güzel haberler yapamıyorsunuz? Siz kimin kimlere ne yardım yaptığını nereden biliyorsunuz? Yaptığımız yardımları herkesin gözüne sokmamız mı gerekiyor? Yalan haberlerle bizi incitmeye çalışıyorsanız, başaramazsınız. Sevgiler'

ÖZBEN ÖNAL KİMDİR?
Özben Önal Dedeman Holding Yönetim Kurulu Üyesi bir iş kadını. Daha önce dört evlilik yapan Önal, iş hayatındaki başarılarının yanı sıra evlilikleriyle magazin gündeminde yer almıştı.

5a7da805ae78491c484b21a1

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Şeyma sonuna kadar haklı, bir elin verdiğini öteki görmemeli ama jet sosyetenin ağır hanımefendileri bunu bif parti edâsında nakşedip hem egolarını tatmin ediyor hem de hava atıyorlar..
şeyma bir gün alın teri ile para kazanırsa belki haklı olabilir o zaman
Bi yerinden püskürmesine gerek yok 4 hafta boyunca tüm sms gelirleri noter tarafından açıklanacak ve hepsi lösev'e bağışlanacak taahhüdünde bulunsaydı inandırıcı olurdu. Gerisi falan filan inter milan..
ÖZBEN HANIMI İLK KEZ DUYDUM AMA HAKLI.HELE KI HERGÜN DEBUT VERDIGIMIZ SU GÜNLERDE MEHMETCIGIN SINIR KAPUSINDA ÖLDÜĞÜ SU GÜNLERDE YOK CÜZDAN GÖSTER YOK DEDIM GÖNDER.BU NE AYIP YA.SONRADAN GÖRME MI DIYELIM ŞIMARIKLIK MI DIYELIM
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler