MAGAZİN

Şeyma Subaşı'dan evlilik hazırlığı yaptığı Mohammed Alsaloussi ile romantik pozlar! "Seninle bir peri masalı yaşamak için..."

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı romantik paylaşımıyla dikkat çekti. Ibiza sahilinde plajında sevgilisiyle çekilen pozlarını paylaşan Subaşı, "Seninle bir peri masalı yaşamak için sabırsızlanıyorum aşkım" notunu yazdı.

Şeyma Subaşı'dan evlilik hazırlığı yaptığı Mohammed Alsaloussi ile romantik pozlar! "Seninle bir peri masalı yaşamak için..."

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıklamış ve düğün davetiyesini paylaşmıştı. Bali tatilinden sonra Dubai'ye giden Subaşı, sevgilisinin ailesiyle de tanışmıştı.

2

Evlilik hazırlığı yapan Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte bu defa soluğu, İspanya'nın dünyaca ünlü turizm merkezi Ibiza'da aldı.

"KALBİMİN DERİNLİKLERİNDE HİSSEDİYORUM"

seyma1

Ibiza plajında sevgilisiyle ateş yakan Subaşı romantik anlarını Instagram'dan paylaştı.

seyma2

Subaşı paylaşımına "Seninle olacak her şey için çok heyecanlıyım. Seninle bir peri masalı yaşamak için sabırsızlanıyorum aşkım. Her şey mükemmel olacak. Kalbimin derinliklerinde hissediyorum" notunu yazdı.

seyma3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
tam bir rezalet bizi ilgindermez herkesen kendi hayatı bari kızından utan
inşallah üzerine dört eş daha alır ama sen de mide geniş sen sadece banka hesabıyla ilgilenirsin
Her zaman daha fazlasını verecek vardır...Nereye kadar?
Geri Dön