Shakira İstanbul konserinde binlerce kişiyi coşturdu

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, ‘’El Dorado Dünya Turnesi’’ kapsamında geldiği İstanbul’da, Vodafone Park’ta konser verdi.

41 yaşındaki şarkıcı, 11 yıl aradan sonra İstanbul’da verdiği konserle 30 bin kişiyi coşturdu. Konserine Türkçe “Merhaba Türkiye” diye başlayan şarkıcı “Sizi tekrar gördüğüm için çok mutluyum” dedi. İşte konserden renkli kareler...

Shakira, İstanbulluları coşturdu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
shakira nin geldiğinden haberimiz bile yok. ot gelip saman gidiyoruz bu dünyadan..ülkenin yüzde 70. dünyadan haberi yok
41 oldu mu ya neden hep yaşlılar geliyor arkadaş bu ülkeye van persie de 36 da gelmişti de fenevi kazıklamıştı :)
ak troller nerede. hani ülkenin %99'u Müslümandı ve Adnan hoca münafıktı. e bu kadın kimi salladı . sadece %1'mi?
BENDE DİYORUM BİZİM EV NEDEN SALLANIP DURUYOR BU MU SALLIYORMUŞ BİZİM EVİ VAY BEEEEEEEEEEEE.
srebnisa!
dolmabahçede stadın dışında bile çoşkusu vardı
bay be kaçırdık konseri tüh be
Dün 11 temmuz du yani..... Bosna da binlerce sivilin kadın çoluk çocuk yaşlı demeden katledilmesi ve kızlarına tecavüz edilip tecavüz sonrası hamile kalan kızlara zorla o çocukların doğurtulması Bunlar neden yapıldı ?????? Sırf Dinleri İslam olduğu için. Sözde Hümanist ve insan hakları savunucuları, sosyal medyada paylaşım yaparken mangalda kül bırakmayan ünlülerimiz gördük hepinizi insanlığınız gereği anma ve kınama yapacağınıza hadi onu da geçtim hiç birşey yapmayıp sesiz kalsaydınız bari ama yok, kutlama yapıyorsunuz çok hassassınızya, yazıklar olsun sizin insanlığınıza.
bizim hadisenin sahne show u bu kadından iyi..şöyle bir sansına baktım da bizim hadise yapsa tükaka elin kolombiyalası yapınca istanbul sallalıyor denilecek kadar bir abartı..nedir bu yabancı manyaklıgı..
Araplardan nefret edenler gitmemiştir umarım konsere Shakira bir Arap çünki. :)))))))
Oraya giden kendine ben barışçılım adilim eşitlikçiyim insanlar ölmesin kan göz yaşı savaş olmasın kafasında olan herkese yazıklar olsun sizin insanlığınıza diyorum. Dün 11 Temmuz Bosna da Katledilen sivillerin tecavüze uğrayan kızların o kara günü yaşadıkları günün tarihiydi Çıkarın artık bu hümanist barışçıl maskelerinizi de gerçek yüzünüzü gösterin. Kutlama yapar gibi böyle bir günde.
Şakir Ağam gelmiştir hoş gelmiştır , ema benena :))
Diğer Haberler